تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۴
 
در پیامی عنوان شد

تسلیت معاون نیروی زمینی سپاه به مناسبت شهادت شهید سردار ستار اورنگ

Share/Save/Bookmark
 
معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شهادت اولین شهید مدافع حرم از کهگیلویه و بویراحمد «شهید سردار ستار اورنگ» را تسلیت گفت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار جواد عظیمی‌فر، معاون نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی شهادت سردار رشید اسلام شهید ستار اورنگ را به عنوان نخستین شهید مدافع حرم از استان کهگیلویه و بویراحمد تسلیت گفت.
در بخشی از این پیام آمده است: فرزندان دیار جان‌برکفان و عاشقان ولایت استان کهگیلویه و بویراحمد در هشت سال دفاع مقدس رشادت‌ها آفریدند و اکنون در هنگامه‌ای که قدرت‌های استکباری با تجهیز و حمایت گروه‌های تروریستی به جنگ اسلام و مسلمین آمده‌اند، رزمندگان هم‌استانی برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) سر از پا نمی‌شناسند و عاشقانه و عارفانه در میدان حاضر می‌شوند.
در بخش دیگری از پیام سردار عظیمی‌فر به مناسبت شهادت سردار اورنگ آمده است: این شهید والامقام یکی از مدرسان برجسته دانشگاه امام حسین (ع) و از مستشاران نظامی بود که در راه دفاع از حرم حضرت زینب«س» جان خود را تقدیم اسلام کرد و برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان مردم غیور و ولایتمدار و شهیدپرور این استان افزود.
سردار عظیمی‌فر در بخش دیگری از این پیام با تبریک و تسلیت شهادت این شهید والامقام به محضر مقام معظم رهبری، جامعه ایثارگری استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین همه همرزمان آن شهید والامقام این عروج عارفانه را به خانواده شهید ستار اورنگ تسلیت گفت.
انتهای پیام/د 
کد مطلب: 322878
مرجع : فارس