تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۴
 
در مجمع عالی بسیج سپاه قمر بنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری مطرح شد

پرده‌برداری از دومینویی که قرار بود از عربستان آغاز و به ایران برسد/نفوذ آنجا شکل می‌گیرد که خود را حقیر بشماریم و بیگانگان را بزرگ

Share/Save/Bookmark
 
معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به وضعیت کنونی سوریه و عربستان گفت: دومینویی که قرار بود از عربستان آغاز و به سوریه و پس از آن به ایران برسد با نمایان شدن ماهیت گروهک تروریستی داعش برملا شد و اگر قرار بود کسی برای آمریکا مأموریتی انجام دهد کسی بهتر از داعش نبود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رسول سنایی‌راد عصر امروز در مجمع عالی بسیج سپاه قمر بنی‌هاشم (ع)چهارمحال و بختیاری با اشاره به انتخابات سال جاری اظهار کرد: بیگانگان از ایجاد نفوذ برای بی‌ثبات‌سازی در کشور استفاده می‌کنند.
این مسئول با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) در مورد نفوذ لیبرال و عواقب خطرناک آن، خاطرنشان کرد: مشکل امروز ما وجود حزب‌های مختلف نیست و باید روحیات پاک و عناصر ماندگار انقلابی در نظر گرفته شود و این امر نباید در حد شعار باقی بماند، بلکه باید در عمل انجام شود.
وی با اشاره به رقابت سه جریان سیاسی اصولگرا، اصلاح‌طلب و مستقل در کشور، افزود: مسئولان باید در چارچوب ضوابط عمل کنند.
سنایی بیان کرد: نفوذ در جایی شکل می‌گیرد که افراد در کشور، خود را حقیر شمرده، بیگانگان را بزرگ بدانند، استقلال را تمسخر و از سلطه‌گری استقبال کنند.
وی با اشاره به وضعیت کنونی سوریه و عربستان، عنوان کرد: تقابل جهان کفر با اسلام ناب در سوریه است و دومینویی که قرار بود از عربستان آغاز و به سوریه و پس از آن به ایران برسد با نمایان شدن ماهیت گروهک تروریستی داعش برملا شد و اگر قرار بود کسی برای آمریکا مأموریتی انجام دهد کسی بهتر از داعش نبود که در موقعیت‌های مختلف مشخص شد آن‌ها اسلام آمریکایی دارند.
معاون سیاسی نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اینکه انقلاب یک حرکت مردمی بود، تبیین کرد: استقلال‌طلبی و دفاع از مظلوم از شعارهای اصلی مردم است و امام خمینی (ره) با انقلاب مردمی توانستند یک مکتب چند بعدی از اسلام را به جهانیان نشان دهند.
وی با اشاره به فتنه سال 88 ادامه داد: در اوایل انقلاب برخی از افراد فکر می‌کردند زمان حضور مردم به اتمام رسیده، اما امام خمینی (ره) همچنان متکی به مردم بودند و فرمان ‌ارتش 20 میلیونی صادر و به مردم اعتماد کردند.
این مسئول در پایان با اشاره به اینکه مسئولان باید برای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند، توضیح داد: رهاسازی نیروهای آمریکا نشان از اقتدار، عقلانیت و رحمانیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.د
کد مطلب: 323033
مرجع : فارس