تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۵
 
مسئول سازمان بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری:

انقلاب اسلامی معادلات سران صهیونیسم را بر هم زد

Share/Save/Bookmark
 
مسئول سازمان بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری گفت: انقلاب اسلامی ایران همه معادلات سران صهیونیسم را بر هم زد و این در حالی بود که همه مجلات، فیلم‌ها، ثروت، علم و ... به صورت جاده‌ای یکطرفه در دست آن‌ها بود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: احمدرضا بسیج امشب در یادواره شهدای جهاد علمی که در دانشگاه شهرکرد برگزار شد، اظهار کرد: دو گروه و دو جریان امروز در تاریخ بشر معتقد به جهانی شدن هستند.
وی با اشاره به یهودیان به عنوان اولین گروه، تأکید کرد: یهودیان براساس آموزه‌های تورات اعتقاد دارند که این جهان طی سه مرحله یعنی نیل تا فرات، عراق تا سوئیس و در آخر نیز کل جهان به آن‌ها خواهد رسید.
رئیس بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه گروه دوم، شیعیان جهان هستند که اعتقاد به جهانی شدن و ظهور منجی دارند، تصریح کرد: متأسفانه گروه اول یعنی همان صهیونیسم بستر را برای جهانی شدن خودشان از نظر سیاسی، نفوذ در سازمان ملل و دیگر سازمان‌های جهانی، علم، دانشمندسازی، ایجاد و گسترش فرقه‌های گوناگون مثل فراماسونرها، وهابیت، بهاییت و ... فراهم کردند.
وی بیان کرد: اما زمانی که انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید، همه معادلات سران صهیونیسم را به هم زد و این در حالی بود که همه مجلات، فیلم‌ها، ثروت، علم و... به صورت جاده‌ای یکطرفه در دست آن‌ها بود.
مسئول بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری، انقلاب اسلامی ایران را بیداری دانست و تبیین کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران حفظ انقلاب اسلامی را از اوجب واجبات عنوان کردند، اما اینگونه نیست که بنشینیم و دعا کنیم بلکه باید دعا کنیم، بلند شویم و تمدن اسلامی را بسازیم، تمدنی که روانشناسی، جامعه‌شناسی، علم، ثروت، قدرت و همه و همه از خودش باشد، نه عاریه‌ای و برداشت از فرهنگ دیگران.
این مسئول متذکر شد: امیدواریم روزی برسد که ما سیاست را قدرت ندانیم بلکه آن‌ را وسیله‌ای بدانیم برای رسیدن به اهداف جامعه و اینکه بتوانیم به وسیله آن روی پای خود بایستیم.
بسیج متذکر شد: اقتصاد مهم است، اما بعد از اعتقاد و وای به روزی که اقتصاد پایه‌های اعتقادی را هدف قرار دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع هسته‌ای، تأکید کرد: در صورتی که کسی در بحث هسته‌ای ایران که پرونده‌ آن از سوی غربی‌ها برداشته شده، بگوید مشکل برطرف شده، در اشتباه است، چراکه قرآن با صراحت گفته که یهودیان صهیونیسم، دشمنان اصلی مسلمانان هستند.د
کد مطلب: 324931
مرجع : فارس