تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۹
 
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

راهبرد فرهنگی گیلان تدوین شود

Share/Save/Bookmark
راهبرد فرهنگی گیلان تدوین شود
 
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بر مدیریت طرح‌های فرهنگی در استان تاکید کرد و گفت: راهبرد فرهنگی گیلان باید تدوین شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله رضا رمضانی در رشت با اشاره به اینکه جریان اسلام‌خواهی تنها قدرتی است که در مقابل استکبار ایستاده است اظهار کرد: مقام معظم رهبری امر مذکور را به عهده دارد و مقابله با استکبار را با گفتمان و ادبیات بین‌المللی انجام می‌دهد.

وی به استفاده از واژه‌های فریبنده در استعمار فرانو اشاره کرد و افزود: مقام معظم رهبری با ارسال نامه به جوانان غربی آنها را به شناخت از اسلام اصیل دعوت کرده است.

رئیس مرکز اسلامی هامبورگ آلمان، جایگاه ولایت فقیه را به معنای رهبری و هدایت جهان اسلام خواند و بیان کرد: برخی در تلاش هستند اسلام را منحرف معرفی کنند و ما باید در تبلیغات الگوی صحیح را ارائه کنیم.

رمضانی با اشاره به اینکه انسان‌های با اخلاق پاک، افراد متدین و انقلابی در برگزاری انتخابات هفتم اسفندماه جاری همکاری داشتند، تصریح کرد: نگاه اسلام به سیاست ماکیاولی نیست.

*نظر مقام معظم رهبری برای بنده حجت است

وی بر برنامه‌ریزی دقیق‌تر در اجرای برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: نسبت به مقام معظم رهبری تعهد دارم و نظر ایشان برای بنده حجت است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری خواستار تدوین راهبرد فرهنگی گیلان شد و خاطرنشان کرد: طرح‌های فرهنگی باید شهرها و استان را مدیریت کند.

رمضانی با اشاره به اینکه فعالیت‌های فرهنگی باید براساس راهبردها در شهرستان‌ها انجام شود، یادآور شد: در فضایی نیستیم که محدود فکر کنیم.

وی حفظ جایگاه مجلس خبرگان رهبری را حائز اهمیت خواند و اظهار کرد: جایگاه مجلس خبرگان رهبری باید در عرصه بین‌المللی نقش ایفا کند.

*انقلاب اسلامی به لحاظ محتوایی مرزشناس نیست

رئیس مرکز اسلامی هامبورگ آلمان با بیان اینکه انقلاب اسلامی به لحاظ محتوایی مرزشناس نیست، تصریح کرد: به لحاظ فکری مرزی برای انقلاب اسلامی مشخص نکردیم بنابراین رزمندگان ما در راستای حفظ جبهه مقاومت در سوریه حضور پیدا می‌کنند.

رمضانی بر حفظ انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: به افراد و جریان‌ها اجازه نمی‌دهیم به حریم انقلاب اسلامی، ولایت و ملت ایران ورود کنند.

وی با اشاره به اینکه باید خود را وقف قرآن و عترت کنیم، بیان کرد: به غیر از قرآن و عترت حجت دیگری نداریم و باید به آن عمل شود.د
کد مطلب: 325892
مرجع : فارس