تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۳۲
 

آیت الله واعظ طبسی دچار مرگ مغزی نشده‌ است

Share/Save/Bookmark
 
عضو تیم معالج آیت الله طبسی گفت: آیت الله طبسی به هیچ وجه دچار مرگ مغزی نشده‌اند و با توجه به وضعیت فعلی ممکن است طول مدت درمان ایشان طولانی تر شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علیرضا صداقت عصر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با آخرین وضعیت جسمی آیت الله واعظ طبسی اظهار داشت: هنوز هوشیاری آیت الله طبسی بازنگشته است و همین مسئله پیش بینی را سخت می‌کند.
وی گفت: تنها درخواست ما از مردم این است که برای بهبود حال ایشان دعا کنند و از سوی دیگر تیم پزشکی نیز تمامی تلاش خود را به کار گرفته است.
پزشک معالج آیت الله طبسی عنوان کرد: حال عمومی ایشان چندان مساعد نیست و نمی‌توانیم وضعیت بعدی را پیش بینی کنیم، از سوی دیگر امیدواری کادر پزشکی این است که پاسخ مناسبی از تجویز داروهای قلبی و عروقی بگیریم.
وی با بیان اینکه هم‌اکنون تمام ارگان‌های آیت‌الله طبسی نارساست، گفت: در حال حاضر وضعیت قلبی و عروقی ایشان به ثبات رسیده اما ارگان‌های آیت الله طبسی نارسا هستند.
صداقت افزود: ایشان به هیچ وجه دچار مرگ مغزی نشده‌اند و با توجه به وضعیت فعلی ممکن است طول مدت درمان ایشان طولانی تر شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: امکانات فوق تخصصی بیمارستان امام رضا (ع) مناسب است و نیازی به انتقال ایشان به بیمارستان رضوی احساس نشد.
 
منبع: تسنیم 
کد مطلب: 326414