تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۶
 

دستیار ویژه رئیس جمهوری از فرودگاه امام بازدید کرد

Share/Save/Bookmark
 
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور اجرایی به نمایندگی از سوی رئیس جمهوری، از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازدید کرد و در جلسه ای با مسئولان ذیربط، راهکارهای ارائه خدمات و تسهیلات بهتر به مسافران بویژه در ایام نوروز را مورد بررسی قرار داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت ،حسین فریدون در جریان این بازدید سه ساعته از بخش های مختلف فرودگاه بین المللی امام خمینی که تا ساعت 3 بامداد جمعه به طول انجامید، ضمن گفت وگو با شماری از مسافرین، در جریان مشکلات آنان و دیگر بخش های گمرک و باربری این فرودگاه قرار گرفت.
این بازدید، به دنبال تاکید حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری مبنی بر ضرورت ارائه تسهیلات و امکانات مناسبتر به مسافران بویژه در تعطیلات نوروزی انجام گرفت.
فریدون شامگاه چهارشنبه نیز از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) بازدید و در جریان مشکلات و مسایل مسافران قرار گرفته بود.
دستیار ویژه رییس جمهوری پس از این بازدید سه ساعته، در جلسه ای با حضور کرباسیان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران ، ذوالفقاری معاون سیاسی و امنیتی وزیر کشور، قشقاوی معاون کنسولی وزارت خارجه،عابدزاده رییس سازمان هواپیمایی کشوری، نویدی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این بانک و جمعی از مسئولان اجرایی و انتظامی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، مسائل ، مشکلات و نقاط ضعف و قوت فرودگاه را مورد بررسی قرار داد.
در این جلسه،‌ به تمام بخش ها از جمله گمرک و بازرسی دستورات لازم داده شد تا انجام مراحل ورود و خروج مسافران در کمترین زمان ممکن انجام گیرد. همچنین در این جلسه بر ضرورت تقویت ارتباط الکترونیک میان دستگاه های مسوول در فرودگاه با هدف ارائه بهترین خدمات به مسافران از طریق پنجره ها الکترونیکی، تاکید شد.
فریدون در این جلسه با اشاره به مدیریت خوب تردد زائران میلیونی مراسم اربعین حسینی(ع) و با تاکید بر اینکه وقتی اراده کنیم ، می توانیم اقدامات بزرگی را به انجام برسانیم، گفت: تلاش گسترده ، وحدت رویه و همکاری و همدلی می تواند موجب به انجام رسیدن کارهای بزرگ شود.
دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اجرایی با اشاره به ویژگی های فرودگاه های بین المللی در ارائه تصویری زیبا از یک کشور برای مسافران و گردشگران، بر اهتمام و تلاش مسئولان و بسیج همه امکانات برای ارائه خدمات هرچه بهتر به مسافران تاکید کرد.
فریدون تصریح کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که مسافران در این فرودگاه، هنگام ورود و خروج، کمترین معطلی را داشته باشند و در کنار آن امکانات رفاهی و بهداشتی نیز تقویت شود.
دستیار ویژه رییس جمهوری همچنین تلاش و اهتمام بیش از پیش همه دست اندرکاران بخش های ذیربط در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) برای بهبود وضعیت و ارائه بهترین خدمات به مسافران بویژه در ایام نوروز را ضروری برشمرد.
در این جلسه معاون سیاسی و امنیتی وزیر کشور ، رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، رییس سازمان هواپیمایی کشوری ، معاون کنسولی وزارت خارجه و دیگر حاضران گزارشی را از اقدامات انجام شده در راستای توسعه شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و برنامه ریزی ها و راهکارهای ارائه خدمات و امکانات در بخش های گوناگون فرودگاهی به مسافران و موانع و مشکلات موجود ارائه کردند.

منبع:فارس
کد مطلب: 328334