فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان:

پیشرفت جامعه زیر چتر ولایت تحقق پیدا می‌کند

فارس , 8 ارديبهشت 1395 ساعت 9:44

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان گفت: سربلندی و پیشرفت جامعه تنها با قرار گرفتن زیر چتر ولایت تحقق پیدا می‌کند.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمدعلی حق‌بین ظهر امروز در یادواره 160 شهید اهل سنت گیلان با موضوع «اهل تسنن و دفاع مقدس» در راستای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان در مصلای امام خامنه‌ای این شهر اظهار کرد: آسایش و امنیت کشور مرهون جانفشانی و ایثارگری شهداست.

وی به برنامه‌های اسلام برای انسان در قبل و پس از مرگ اشاره کرد و افزود: امام (ره) با تشخیص صحیح مسیر و حرکت انقلابی و همچنین لطف خداوند، حکومت جمهوری اسلامی در ایران را ایجاد کرد.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان با بیان اینکه امام(ره) با وقوع انقلاب اسلامی توانست بسیاری از احکام دین در جامعه را احیا کند، تصریح کرد: شهدای گران‌قدر گردوغبار از چهره دین را زدودند و به‌راحتی می‌توانیم آن را لمس کنیم.

حق‌بین، به ادامه راه امام(ره) توسط امام خامنه‌ای اشاره کرد و گفت: برنامه‌های حکومت اسلامی با رهنمودهای مقام معظم رهبری در جامعه عملیاتی شده است.

وی با اشاره به اینکه رزمندگان اهل سنت و تشیع زیر پرچم ولایت و رضای خداوند راهی نبرد حق علیه باطل شدند، بیان کرد: شهدا در مسیر اهداف پیامبر اکرم(ص) حرکت کرده و اتفاق‌های زیبا را خلق کردند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان، محوری‌ترین شعار امام(ره) را وحدت دانست و خاطرنشان کرد: امروز دشمنان می‌خواهند بین اهل تسنن و تشیع نفوذ کنند، اما مردم ایران وحدت به عنوان الگوی جامعه اسلامی را به نمایش گذاشتند.

حق‌بین با بیان اینکه دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی در حال برنامه‌ریزی است، اظهار کرد: امروز هیچ کشوری جرأت نزدیک شدن به مرزهای جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

وی بر سرلوحه قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری تأکید کرد و افزود: سربلندی و پیشرفت جامعه تنها با قرار گرفتن زیر چتر ولایت تحقق پیدا می‌کند.

فرمانده لشکر عملیاتی 16 قدس گیلان با اشاره به اینکه دشمنان به‌دنبال ایجاد ناامنی در جامعه اسلامی هستند، بیان کرد: وظیفه داریم در تمام عرصه‌ها به طور عملیاتی تلاش کنیم تا دشمن فرصت نفوذ نداشته باشد.

حق‌بین به نفوذ فرهنگی دشمن اشاره کرد و گفت: دشمن با راه‌اندازی جنگ نرم به‌دنبال ضربه وارد کردن به جوانان است تا بتواند به اهداف شوم خود برسد. 70 نفر از شهدای شهرستان رضوانشهر اهل تسنن هستند.

انتهای پیام/د


کد مطلب: 330985

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/330985/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir