تاریخ انتشار : شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۴
 
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس نهم:

عارف صلاحیت ریاست مجلس دهم را ندارد/ فائزه هاشمی یک هنجار‌شکن بسیار بدسلیقه ‌است/ عواید برجام‌ تنها دشمنی بیشتر آمریکا علیه ایران بود

Share/Save/Bookmark
عارف صلاحیت ریاست مجلس دهم را ندارد/ فائزه هاشمی یک هنجار‌شکن بسیار بدسلیقه ‌است/ عواید برجام‌ تنها دشمنی بیشتر آمریکا علیه ایران بود
 
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: عارف به‌دلیل عدم‌سابقه حضور در مجلس صلاحیت لازم برای ریاست مجلس را ندارد و فکر می‌کنم اگر رئیس شود بزرگ‌ترین ضربه را به مجلس و دولت وارد می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:حجت‌الاسلام دخیل‌عباس زارع‌زاده در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه استان یزد با اشاره به اینکه مدیریت مجلس کار بسیار سختی است و به‌ویژه اینکه مجلس دهم محل نزاع‌های سیاسی است، اظهار داشت: عارف به‌دلیل عدم‌سابقه حضور در مجلس، صلاحیت لازم برای ریاست مجلس را ندارد و فکر می‌کنم اگر رئیس شود بزرگ‌ترین ضربه را به مجلس و دولت وارد می‌کند.
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیت آقای هاشمی مشکل‌دار هستند، و این اشکال از پدر تا کل خانواده وجود دارد، گفت: نتیجه تربیتی که انجام شده این است و وقتی مربی خانواده برای فرزندانش درست تلاش نکند، باید پس‌لرزه‌های آن را این‌طور ببیند.
وی ادامه داد: بهائیت منفورترین جریانی است که در کل دنیا به وجود آمده و بال دوم وهابیت است و هر دوی آنها را برای نابودی اسلام ایجاد کرده‌اند.
بیشترین خیانت به ایران توسط بهائیت صورت گرفته است
زارع‌زاده تصریح کرد: بیشترین ظلم و جنایت را بهائی‌ها به ایران، ایرانی و شیعه و امام حسین(ع) کردند و این حزب حتی یک نقطه روشن در وجودش نیست.
نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اینکه فائزه هاشمی که یک هنجار‌شکن بسیار بدسلیقه ‌است و موارد مختلفی را از وی شاهد بودیم با بهائیان دیدار می‌کند، بزرگترین توهین به هنجارهای دینی را انجام داده است.
هاشمی رفسنجانی با کلماتی مبهم از کنار هنجارشکنی دخترش گذشت
زارع‌زاده ادامه داد: متأسفانه پدر وی که مسئولیت بزرگی در نظام دارند، باید برخوردش با وی همان برخوردی می‌بود که آیت‌الله محمدی گیلانی و آیت‌الله خزعلی با فرزندشان می‌کردند اما وی با کلماتی مبهم از کنار این جریان گذشت.
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی تأکید کرد:  هاشمی رفسنجانی با کلماتی مبهم از کنار هنجارشکنی دخترش گذشت و این حرکات به کم‌ارزش کردن وی کمک می‌کند و خودش به‌دست خودش و به‌کمک اولادش برای خودش مشکل ایجاد می‌کند.
احمدی‌نژاد با قدرت در انتخابات ریاست‌جمهوری وارد می‌شود
زارع‌زاده با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم سال آینده برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اعتقاد من این است که از الآن دو سه نفر برای اینکه در آینده وارد گود انتخابات شوند خیز برداشته‌اند که یکی از این افراد احمدی‌نژاد است که با قدرت وارد شده است.
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی شانس احمدی‌نژاد در صورت تأیید صلاحیت برای پیروزی در انتخابات را بسیار بالا دانست و گفت: از طرف دیگر از بین اصولگرایان به نظر می‌رسد که آقایان قالیباف و جلیلی هم به‌شدت برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری تلاش می‌کنند.
زارع‌زاده افزود: در صورتی که احمدی‌نژاد وارد انتخابات شود و طیف اصولگرا هم با این دو نماینده به عرصه انتخابات بیاید، قطعاً شکست می‌خورند اما اگر تنها یکی از این سه کاندیدا در میدان باشد، با توجه به عملکرد بسیار ضعیف دولت یازدهم، قطعاً این کاندیدا رأی می‌آورد.
عملکرد دولت یازدهم در برجام خلاصه شده است
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با انتقاد از عملکرد دولت یازدهم گفت: این دولت کل اقدامش را به برجام منحصر کرده اما تنها چیزی که ما از برجام ندیدیم عواید آن بود و تنها دشمنی بیشتر آمریکا علیه مردم را پس از برجام مشاهده کردیم.
زارع‌زاده بیان کرد: آقای روحانی می‌گوید سایه جنگ را از کشور ما کوتاه کرده اما باید پرسید که چه‌کسی جرئت جنگ علیه ایران داشته است، آمریکا 37 سال است که در حال تهدید کردن علیه ماست ولی جرئت حمله به ما را هیچ زمانی حتی زمانی که به‌لحاظ زمانی ضعیف بودیم نداشته است.

م
کد مطلب: 333240
مرجع : تسنیم