تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۶
 
امام جمعه اهل سنت ارومیه:

مسلمین با قرار گرفتن زیر پرچم ولایت می توانند بر دشمنان غلبه کنند

Share/Save/Bookmark
مسلمین با قرار گرفتن زیر پرچم ولایت می توانند بر دشمنان غلبه کنند
 
مسلمین با قرار گرفتن زیر پرچم ولایت و اسلام می توانند بر دشمن غلبه کنند و همان گونه که امروز شاهدیم، ایران اسلامی به برکت تدابیر مقام معظم رهبری، یکی از امن ترین کشورهای منطقه و جهان است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ماموستا عبدالقادر بیضاوی، عصر امروز در دیدار علماء، ایثارگران و برگزیدگان آذربایجان‌غربی با رئیس جمهور، در ارومیه، اظهار داشت: آذربایجان غربی به دلیل مجاورت و همسایگی با سه کشور، همواره مورد هجمه بدخواهان جمهوری اسلامی ایران بوده است.
وی افزود: دشمنان ایران اسلامی همواره به دلیل وجود قومیت‌های مختلف در آذربایجان غربی، از حربه ایجاد تفرقه برای اختلاف افکنی اقدام کرده اند؛ ولی هربار با اتحاد و همدلی مردم توطئه های آنان خنثی و نقشه برآب شده است.
امام جمعه اهل سنت با تاکید بر این که مردم این استان زیر پرچم «الله» و آموزه های قرآن کریم در مقابل بدخواهان ایستاده اند، ابراز داشت: مسلمین با قرار گرفتن زیر پرچم ولایت و اسلام می توانند بر دشمن غلبه کنند و همان گونه که امروز شاهدیم ایران اسلامی به برکت تدابیر مقام معظم رهبری، یکی از امن ترین کشورهای منطقه و جهان است.
  ماموستا بیضاوی در پایان خاطرنشان کرد: تدابیر و راهبری‌های مقام معظم رهبری و اقدامات شجاعانه دولت سبب توسعه و پیشرفت ایران اسلامی شده است.

انتهای پیام


د
کد مطلب: 334212
مرجع : حوزه علمیه