تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۳
 

قطع برق بیمارستان امام رضا(ع) تکذیب شد

Share/Save/Bookmark
شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در مورد خبر قطع برق بیمارستان امام رضا (ع) تکذیبیه ای صادر کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی سعیدی مدیر عامل شرکت توزیع برق شهرستان مشهد تکذیبیه ای را در خصوص قطع برق مراکز درمانی و درمانگاههای بیمارستان امام رضا (ع) به دلیل بدهی به شرکت توزیع برق مشهد منتشر کرد.
 
در این تکذیبیه آمده است: بدین وسیله خبر منتشر شده در برخی سایت ها و رسانه ها مبنی بر قطع برق مراکز درمانی و درمانگاه های بیمارستان امام رضا (ع) به دلیل بدهی به شرکت توزیع برق مشهد تکذیب می شود . این شرکت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر پزشکی آن بیمارستان به اطلاع می رساند که هیچگاه برق هیچ مرکز خدماتی بویژه مراکز درمانی را در هیچ شرایطی قطع نمی کند ولی توجه مدیران محترم آن مرکز را به پرداخت به موقع هزینه های برق مصرفی جلب می نماید.
 
در ادامه تکذیبیه یادآوری شده است: بیمارستان امام رضا (ع) دارای ۵ انشعاب برق با مجموع قدرت ۳۱۷۵KW است که آنچه اتفاق افتاده این است که پس از چندین مکاتبه برای پرداخت بدهی یک میلیارد ریالی و عدم تسویه حساب بهای برق مصرفی انشعاب، قسمت کوچک و غیر حساس (اداری) به قدرت حدود ۷۰KW را به مدت نیم ساعت قطع نموده و این موضوع هیچ ارتباطی به مجموعه بیمارستانی و درمانگاهی آن بیمارستان نداشته است.
 
شرکت توزیع برق تأکید کرده است: بیمارستان ها و سایر مراکز حساس باید از نظر فنی آن چنان اداره شوند که حتی در شرایط بحرانی هم دچار قطع برق نشده و مولدهای اضطراری آن باید به موقع وارد مدار شوند، در غیر این صورت آن بیمارستان از نظر فنی به شکل استاندارد  اداره نمی شود و بایستی مسوولان بیمارستان در نحوه اداره آن تجدید نظر جدی کنند.

م
 
کد مطلب: 334428
مرجع : مهر