تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷
 
امام جمعه اهل سنت اسدیه تاکید کرد

ضرورت تلاش برای تحقق اقتصادمقاومتی/ ضربه به اقتصاد زمینه‌ساز نفوذ دشمن است

Share/Save/Bookmark
ضرورت تلاش برای تحقق اقتصادمقاومتی/ ضربه به اقتصاد زمینه‌ساز نفوذ دشمن است
 
امام جمعه اهل سنت اسدیه با بیان اینکه دشمن در صدد ضربه‌زدن به اقتصاد کشور است، بر ضرورت تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی تاکید کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مولوی سید احمد عبداللهی ظهر امروز در نخستین همایش استانی مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان جنوبی اظهار داشت: زمانی که اقتصاد جامعه به سمت افول پیش برود جامعه متضرر و حکومت اسلامی تضعیف می‌شود.

وی بر لزوم ورود حکومت اسلامی در راستای مشکلاتی مانند بیکاری و مفاسد اقتصادی تاکید و تصریح کرد:‌ اقتصاد یکی از مباحث مهم در اسلام است که در دین اسلام جایگاه مهمی دارد.

امام جمعه اهل سنت اسدیه ادامه داد:‌ برای بیکاری در کشور به ویژه نقاط آسیب‌پذیر باید برنامه‌ریزی شود چرا که بیکاری فشار و مشکلاتی به وجود می‌آورد.

مولوی عبداللهی ادامه داد: اقتصاد در افکار، دین، سیاست، حکومت و در مباحث نظامی، سیاسی، فرهنگی اجتماعی و اقتصاد تأثیرگذار است اما اینکه در چه مواردی باید مداخله شود جای بحث دارد.

وی با بیان اینکه آسیب دیدن اقتصاد کشور زمینه نفوذ دشمنان را مهیا می‌کند، تصریح کرد: اگر اقتصاد جامعه دچار مشکل شود دشمن امیدوار شده و برای تضعیف هرچه بیشتر جامعه توطئه‌چینی می‌کند.

امام جمعه اهل سنت اسدیه بر ضرورت مداخله در کارهای اقتصادی تاکید کرد و گفت: زمانی که اقتصاد جامعه به سمت خرابی پیش برود در امور اقتصادی مشکلاتی ایجاد می‌شود بنابراین در اینجا ضروری است حاکم جامعه ورود پیدا کند.

مولوی عبداللهی با بیان اینکه هرکاری که به اقتصاد لطمه بزند شرعا جایز نیست و نقطه مقابل اقتصاد مقاومتی است، افزود:‌‌ قاچاق کالا موضوع بسیار مهمی است که گزارش‌های نگران‌کننده در این رابطه در سطح کشور بیان می‌شود.

وی به ورود کالاهای قاچاق به کشور اشاره کرد و اظهار داشت:‌ حکومت اسلامی باید جلوی ورود فساد و مفاسد اقتصادی را بگیرد تا جامعه ضرر نکند.

امام جمعه اهل سنت اسدیه ورود کال‌های قاچاق را معضلی بزرگ دانست و یادآور شد: معضل بیکاری یکی از راه‌های رفتن به سمت کالای قاچاق است که باید با این پدیده مبارزه کرد.

مولوی عبداللهی بر ضرورت تلاش در راستای اقتصاد مقاومتی تاکید و خاطرنشان کرد:‌ برای بیکاری در کشور به ویژه نقاط آسیب‌پذیر باید برنامه‌ریزی شود چرا که بیکاری فشار و مشکلاتی به وجود می‌آورد.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 334741
مرجع : فارس