تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۴
 
در روز فراموش نشدنی قدس

مردم استان مرکزی در تشییع جنازه اسرائیل شرکت کردند/ فریاد مرگ بر اسرائیل در دیار خمینی کبیر طنین انداز شد

Share/Save/Bookmark
مردم استان مرکزی در تشییع جنازه اسرائیل شرکت کردند/ فریاد مرگ بر اسرائیل در دیار خمینی کبیر طنین انداز شد
 
مردم استان مرکزی در روز فراموش نشدنی قدس شریف با طنین مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا در تشییع جنازه اسرائیل شرکت کردند و خاکسپاری آن را در اینده‌ای نزدیک به دنیا وعده دادند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مردم روزه‌دار و همیشه در صحنه استان مرکزی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس بانگ مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و با فریادهایشان که گوش جهانیان را به گوش کردن وا می‌دارد، می‌گویند قدس فراموش نشدنی است تا آزادی کامل.

*مردم تفرش یاز هم حماسه آفرینی کردند

بر اساس این گزارش قشرهای مختلف مردم شهرستان تفرش نیز از ساعات اولیه راهپیمایی با حضور در خیابان‌های این شهر با گام‌هایی استوار و مشت‌هایی گره‌ کرده فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل را سر دادند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با شکوه و با حضور در خیابان‌‌ها پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیده و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با طی مسیرهای انتخاب شده برای راهپیمایی همراه با سردادن شعار و حمل پلاکارد به سمت میعادگاه نماز جمعه حرکت کردند .

*دلیجانی‌ها به حمایت از مردم مظلوم فلسطین پرداختند

مردم روزه‌دار دلیجان نیز با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل  و مرگ بر آمریکا بار دیگر با مردم ستم ‌دیده فلسطین هم نوا شدند و به آنها امید آزادی را نجوا کردند.

جمع کثیری از مردم روزه‌دار این شهرستان با حضور در مسیرهای راهپیمایی با سر دادن ندای «الله اکبر»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» روز جهانی قدس را گرامی داشتند و آزادی قدس را نوید دادند.

در این راهپیمایی مردم بار دیگر حمایت‌های خود را از ملت مظلوم فلسطین و سوریه اعلام و جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

*روزه‌داران ساوه‌ای مرگ صهیونیسم را فریاد زدند

مردم شهرها و روستاهای ساوه نیز همزمان با دیگر مسلمانان و ملت‌های آزاده در یک راهپیمایی باشکوه در روز جهانی قدس شرکت کرده و با مردم فلسطین ابراز همدردی کردند.

روزه‌داران ساوه‌ای در تجمعی بزرگ روز قدس را گرامی داشتند و  حمایت‌های خود را از مقاومت‌های مردم فلسطین و سوریه اعلام کردند.

قشرهای مختلف مردم ساوه اعم از زن و مرد و پیر و جوان هم صدا با دیگر مسلمانان در روز جهانی قدس به ندای حضرت امام (ره) و رهبر انقلاب لبیک گفته و با شعارهای مرگ بر اسرائیل حمایت خود را  از ملت مظلوم فلسطین ابراز داشتند.

مسلمانان این شهر با سر دادن شعارهای مرگ بر استکبار، مرگ بر اسرائیل در تظاهراتی با شکوه روز جهانی قدس را گرامی داشته و با ملت مظلوم فلسطین ابراز همدردی کردند.

*خمین نیز امروز شاهد فریاد مرگ بر اسرائیل بود

هزاران نفر از مردم شهر امام که بنیان‌گذار چنین روز با عظمتی بود نیز در تجمعی با شکوه روز قدس را گرامی داشتند.

در این مراسم شرکت‌کنندگان در راهپیمایی با طی مسیرهای از پیش تعیین شده نفرت خود را از جنایت‌های صهیونیسم اعلام کرده و خواستار آزادی هر چه سریع‌تر قدس شریف شدند.

روزه‌داران شهرستان خمین با وجود گرمای طاقت‌فرسای امروز همگام و هم‌دوش با دیگر مومنان روزه‌دار با حضور در خیابان‌های این شهر حماسه‌ای بزرگ خلق کردند و ثابت کردند همچنان از آرمان آزادی قدس شریف حمایت خواهند کرد.

مردم خمین با تجمع در میدان آزادی این شهر روز جهانی قدس را  گرامی داشته و کشورهای اسلامی را به وحدت دعوت و از آنها خواستند از هرگونه تفرقه که از سوی اسرائیل غاصب انجام می‌شود پرهیز کنند.

*مردم فرمهین مشت‌های گره کرده خود را به دهان اسرائیل غاصب زدند

در این روز مردم شهید‌پرور شهر فرمهین با فریاد الله‌اکبر و مرگ بر اسرائیل راهپیمایی با شکوه روز قدس را آغاز کردند و همنوا با دیگر مردم کشور و جهان مشت محکمی به یاوه‌گویی‌های استکبار و صهیونیزم جهانی زده و در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به پا خواستند

مردم ولایت‌مدار شهر فرمهین هم‌صدا با دیگر آزادی ‌خواهان جهان فریاد الله‌اکبر سر دادند و با حضور خود در راهپیمایی لبیک به ندای امام راحل و مقام معظم رهبری گفتند.

آنان فریاد زدند که رژیم صهیونیستی مقابل مسلمانان جهان شکست مفتضحانه‌ای خورده است و به زودی زود از صحنه تاریخ محو خواهد شد، همچنین روز قدس را مظهر اتحاد مسلمانان علیه اسرائیل غاصب و حمایت از مستضعفان دنیا دانستند.

در این راهپیمایی بزرگ امروز تمامی ائمه جمعه و مسئولان دستگاه‌های استان در کنار مردم فریاد زدند که قدس شریف تا آزادی کامل هرگز فراموشت نخواهیم کرد و داعش و توطئه‌های اسرائیل و کشورهای به ظاهر مسلمان هم می‌توانند قدس شریف را به انحراف بکشند تا در سایه این کشورهای فریب خورده و داعش به اهداف شوم خود برسند.

امروز به دلیل برگزاری راهپیمایی روز قدس در دیگر کشورهای اسلامی این روز به یک روز جهانی تبدیل شده و همه ما ‏موظفیم روز قدس را که یادگار امام راحل است تا نابودی اسرائیل غاصب حفظ کنیم.

گزارش ارسالی حاکی از حضور پر شور مردم شهرهای کمیجان، زرندیه، خنداب، ساروق و دیگر شهرهای استان در راهپیمایی پر شکوه قدس است.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 338273
مرجع : فارس