تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
 
امام جمعه بیرجند:

ایستادگی در برابر استکبار یکی از واجبات زمینه‌سازی ظهور منجی(عج) است

Share/Save/Bookmark
ایستادگی در برابر استکبار یکی از واجبات زمینه‌سازی ظهور منجی(عج) است
 
امام جمعه بیرجند گفت: جامعه‌ای که ایمان داشته باشد و خیانت نکند و در برابر استکبار بایستد می‌تواند زمینه ظهور مهدی موعود(عج) را فراهم کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام و المسلمین علی رضایی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه بیرجند، ضمن قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال، اظهار داشت: مردم با حضور خود در این روز به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و از مردم مظلوم فلسطین دفاع کردند.

وی افزود: عدم ایمان به غیب، خیانت کردن و خائن بودن از ویژگی‌های صهیونیسم و یهودی‌هایی است که در برابر خدا و مسلمانان ایستادند.

امام جمعه بیرجند بیان داشت: جامعه‌ای که ایمان داشته باشد و خیانت نکند و در برابر استکبار بایستد می‌تواند زمینه ظهور مهدی موعود(عج) را فراهم کند.

رضایی اذعان داشت: نباید نژادپرست باشیم بلکه باید انسانیت و معنویت را در خود تقویت کنیم.

وی به حمله ددمنشانه ناوگان آمریکایی به هواپیمایی ایرباس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: این موضوع نقض حقوق بشر را از سوی آمریکا نشان می‌دهد.

امام جمعه بیرجند اذعان داشت: مردم باید دشمن خود را بشناسند تا فریب توطئه‌های آنان را نخورند.

رضایی با اشاره به 16 تیرماه جاری عید سعید فطر، خاطرنشان کرد: عید سعید فطر روز اخلاص، وحدت، شرف و کرامت است و خدا در این روز عنایت خاصی به روزه‌داران دارد که امیدواریم مردم همیشه در صحنه حضور با شکوهی در نماز عید سعید فطر داشته باشند.

وی با اشاره به تغییر استاندار خراسان جنوبی، اظهار داشت: استاندار پیشین خراسان جنوبی تاکنون با وحدت، محبت و همراهی زحمات بسیاری را برای استان کشیده است که جای قدردانی دارد.

استاندار جدید فردی پرتلاش است

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه فردا مراسم تودیع و معارفه استاندار جدید و پیشین خراسان جنوبی انجام می‌شود، افزود: با تحقیقاتی که انجام شده، استاندار جدیدی که وارد استان می‌شود فردی بی‌حاشیه و پرتلاشی است.

رضایی با بیان اینکه استاندار جدید نیز به این‌گونه جابجایی تمایل چندانی نداشت اما با تصمیمات دولت باید به این استان بیاید، گفت: ما در جلسه‌ای که فردا با حضور وزیر کشور برگزار می‌شود انتظارات خود و استان را بیان می‌کنیم و هرگز در برابر دولت از حق استان کوتاه نمی‌آییم و محکم می‌ایستیم.

وی با بیان اینکه از نمایندگان استان انتظار می‌رود با تمام وجود از حق استان دفاع کنند، عنوان کرد: از استاندار جدید انتظار می‌رود کارهای زیربنایی استان را با سرعت بیشتر پیگیری کند.

امام جمعه بیرجند بیان داشت: اگر فرد بومی مسؤولیت و مدیریت را برعهده بگیرد باید فردی ارزشی و آگاه باشد تا به مردم ظلم نشود.

رضایی خاطرنشان کرد: از دولت انتظار داریم با تمام قوا کمک‌های ویژه‌ای را به استان کند.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 338389
مرجع : فارس