تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۰
۱
 
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم:

نجات جان توریست‌های آلمانی در اتوبان قم ـ کاشان

Share/Save/Bookmark
 
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم از وقوع حادثه در محور قم ـ کاشان خبرداد و گفت: در این سانحه که ساعت ۱۳ امروز رخ داد یک دستگاه ون حامل توریست‌های آلمانی بود دچار واژگونی شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مهدی فراهانی در گفت‌و‌گو با تسنیم ، از وقوع حادثه در محور قم ـ کاشان خبرداد و اظهار داشت: در این سانحه که ساعت 13 امروز رخ داد یک دستگاه ون حامل توریست‌های آلمانی دچار واژگونی شد.
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم افزود: این سانحه در کیلومتر 40 محور قم- کاشان رخ داده بود که پس از اعلام اورژانس زمینی در اولین فرصت اورژانس هوایی به محل حادثه اعزام شد.
وی با بیان اینکه این حادثه 7مجروح داشت تصریح کرد: از این تعداد  3 مجروح، 1 نفر بدحال که علاوه بر آسیب‌های مختلف سطحی احتمال خونریزی داخلی آن توسط بالگرد به بیمارستان شهیدبهشتی منتقل شد.
فراهانی خاطرنشان کرد:  یک مجروح نیز توسط امبولانس زمینی به مزاکر درمانی منتقل شد همچنین 3 مجروح در محل حادثه درمان سرپایی شدندو
معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم همچنین از واژگونی خودروی سمند در محور قم- سلفچگان خبرداد و گفت: در این حادثه که متاسفانه منجر به فوت یک نفر شد 2 مجروح بدحال نیز برجای گذاشت.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 338816
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۶ ۰۸:۰۶:۳۳
مهمان نوازیتون قابل تحسین هست ولی هموطنای ایرانی تون رو هم با بالگرد به مرکز درمانی می برید؟