سایت فراسوی زبان خبرداد

جزئیاتی از گردهمایی منافقین در اطراف پاریس

باشگاه خبرنگاران , 19 تير 1395 ساعت 13:57

منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده‌ای که در 30 خرداد 1360صورت دادند، برنامه‌ای را در اطراف پاریس برگزار می‌کنند.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به 100 هزار نفر باایشان همراهی می کنند.
 
منافقین هر سال به بهانه شورش بی فایده ای که در 30 خرداد 1360 با دستور سازمان سیا و سرویس جاسوسی فرانسه در تهران و برخی شهرستان ها صورت دادند،برنامه ای را در اطراف پاریس برگزار می کنند و با جمع آوری سیاهی لشکر از اطراف فرانسه،برنامه خودشان را برگزار می نمایند.
نکته حائز اهمیت در برنامه امسال منافقین عدم همراهی دولت فرانسه با ایشان و جابجایی مکان هرساله ایشان از ورزشگاه محلی ویلپنت به منطقه ای به نامه بورژه (Le Bourget Exhibition Center) هست که نمایشگاهی برای نمایش تجهیزات هواپیما و محصولات هوایی در اطراف پاریس به حساب می آید.
 
6
سایت فراسوی زبان معرفی محل نمایش منافقین
از آنجا که این محل نمایشگاه ثابت محولات هوایی است،منافقین از سر استیصال ضمن رشوه ای کلان این محل را اجازه کرده اند.
به دلیل ماهیت نمایشگاهی این محل صندلی های ثابتی برای استقرار ندارد و ضمن اینکه فضای آن از ورزشگاه ویلپنت کمتر است منافقین که هر سال حدود سه چهارهزار نفر را دور خودشان جمع می کردند،امسال برای این امر نیز محدودیت دارند.
 
5
نقشه ورودی های محل نمایش منافقین برای حضور جداشده ها  اعتراض به ایشان
 
گفتنی است منافقین امسال قصد دارند از پناهجویان آواره عرب،بالاخص سوری ها در این محل استفاده تبلیغاتی نمایند.
فاصله این محل تا مقر منافقین در محله اورسورواز بصورت حداقلی انتخاب شده است تا منافقین برای حمل و نقل این افراد به سادگی اقدام نمایند.
 
1
فاصله محل نمایش تا مقر منافقین در اور
 
منافقین هر ساله افراد را به بهانه تورهای پاریس گردی و پرداخت مبالغی به برنامه خودشان می کشانند و امسال نیز افرادی را در هتل هایشان مستقر نموده اند.
در برنامه منافقین پناهجویانی که اغلب در آلمان و اتریش آواره هستند حضور می یابند.از سوی دیگر دانشجوهای لهستانی هم مثل سالهای قبل با مبالغ اندک 40 یوروی با تور 3 روزه پاریس به شرط شرکت در این برنامه حاضر هستند.
 
3
 
منافقین امسال نهایتا دو سه هزار نفر را به این برنامه می کشانند و این در حالی است که هرساله اذعان می کنند که نزدیک به 100 هزار نفر باایشان همراهی می کنند.
 
8
تصویر ورودی های سالن نمایش منافقین
گفتنی است، برنامه های از این دست منافقین دو کاربرد عمده دارد، 1)خودنمایی برای عرض اندام مقابل سرویس های جاسوسی غربی و تقاضای نوکری برای ایشان و 2) حفظ روحیه افرادی فریب خورده سازمان که غرق در معادلات فرقه گرایانه شده اند و چاره ای جز زندگی ننگین در سازمان ندارند.

د


کد مطلب: 339030

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/339030/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir