تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۹
 
المپیاد ورزشی مساجد و محلات قم

برتری قاطع تیم یالثارات الحسین مقابل تیم محبین/صعود به شانزده تیم نهایی با۶ گل

Share/Save/Bookmark
برتری قاطع تیم یالثارات الحسین مقابل تیم محبین/صعود به شانزده تیم نهایی با۶ گل
 
تیم فوتسال یالثارات الحسین قم با برتری ۶بر یک مقابل تیم محبین اهل بیت( ع) به جمع ۱۶تیم نهایی المپیاد ورزشی مساجد و محلات قم راه یافت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:این بازی که روز دوشنبه در سالن شهید شیرازی برگزارشد با برتری ۶بر یک تیم یالثارات الحسین پایان یافت.
نیمه اول بازی پایا پای دنبال میشد تا اینکه در دقیقه ۱۰مهدی محمد پور یالثارات را پیش انداخت؛اما دو دقیقه بعد تیم محبین با ضربه سرکش احسان باباخان بازی را به تساوی کشاند.

بازی در نیمه در اول با حملات جسته و گریخته هر دو تیم ادامه میافت تا اینکه در ثانیه های پایانی نیمه اول مهدی محمد پور گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با پیروزی یالثارات پایان یابد.

نیمه دوم بازی با حملات تیم محبین اهل بیت (ع)آغاز شد و این تیم که چیزی برای از دست دادن نداشت با حملات خود چند موقعیت خطرناک را روی دروازه یالثارات ایجاد کرد؛اما درخشش علیرضا حیدری دروازه بان تیم یالثارات و بی دقتی مهاجمان تیم محبین مانع از تغییر نتیجه بازی شد.
در ۵دقیقه پایانی بازی حالی که تیم محبین حملات خود را شدت بخشیده بود علیرضا عبداللهی روی یک ضد حمله٬یالثارات را سه بر یک پیش انداخت.

محبین پس از دریافت  گل سوم شاکله خود را از دست داد و یالثارات در سه دقیقه انتهایی بازی به سه گل دیگر توسط علی حسین پور؛ابوالفضل باقری و مهدی سلیمی دست یافت تا ضمن پیروزی قاطع ۶بر یک به جمع شانزده تیم نهایی المپیاد ورزشی مساجد و محلات راه یابد.

یالثارات در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات روز سه شنبه در مجموعه ورزشی جواد الائمه به مصاف تیم کانون مصطفی خمینی خواهد رفت.

۴۸تیم در المپیاد ورزشی مساجد و محلات قم شرکت کرده اند و این مسابقات تا سوم شهریور ماه در مجموعه های ورزشی جواد الائمه و شهید شیرازی برگزار میشود.

ن
کد مطلب: 344321