تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۴
 
عضو شورای شهر کرج:

چگونگی انجام هزینه‌های سفر رئیس‌جمهور به البرز با استانداری بود/ هزینه نجومی خرید "خمیردندان و مسواک" برای سفر یک‌روزه روحانی

Share/Save/Bookmark
چگونگی انجام هزینه‌های سفر رئیس‌جمهور به البرز با استانداری بود/ هزینه نجومی خرید "خمیردندان و مسواک" برای سفر یک‌روزه روحانی
 
عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه شهردار کرج ۴ نفر از کارپردازها را برای انجام خریدهای سفر رئیس‌جمهور در اختیار استانداری قرار داد و دستور هزینه‌کرد به عهده استانداری بود، گفت: ۴۵۰ هزار تومان صرف خرید خمیردندان و مسواک برای این سفر یک‌روزه شده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  روح‌الله کیان  اظهار داشت: متاسفانه برخی خبرنگاران کارهایی در شورای شهر انجام می‌دهند که در شان این حرفه نیست.
وی با اشاره به اینکه اتفاقا مدیران بدشان نمی‌آید که زیر تیغ نباشند، افزود: رسانه‌ها در کرج آنطور که باید، کار نکرده‌اند اما تسنیم به خوبی این خلا را پوشش داد.
عضو شورای شهر کرج با اشاره به هزینه‌های سفر رئیس‌جمهور به استان البرز عنوان کرد: هزینه سفری که در ابتدا اعلام شد 500 میلیون تومان بود که در مرحله بعد این مبلغ به یک میلیارد و 20 میلیون تومان رسید و در نهایت مبلغ یک میلیارد و 520 میلیون تومان در شورای شهر به تصویب رسید.
وی با بیان اینکه من در تمام مراحل با تصویب این مبالغ مخالف بودم، ادامه داد: شهردار کرج 4 نفر از کارپردازها را برای انجام خریدهای سفر رئیس جمهور در اختیار استانداری و نمایندگان دولت قرار داد و دستور هزینه‌کرد به عهده استانداری بود و شهرداری فقط خرید کرده است.
کیان با اشاره به اینکه به عنوان مثال فقط مبلغی حدود 450 هزار تومان صرف خرید خمیردندان و مسواک برای این سفر یک‌روزه شده است، افزود: صرف چنین هزینه‌هایی با "اقتصاد مقاومتی" ناسازگار است.
وی در این دیدار به سئوالات مختلف خبرنگاران تسنیم در حوزه‌های مختلف شهری پاسخ داد که مشروح آن متعاقبا منتشر می‌شود.

م
کد مطلب: 368055
مرجع : تسنیم