تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷
 

تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!

Share/Save/Bookmark
 
نامزدهای دو حزب دموکرات و جمهوری خواه آمریکا، کارزار انتخاباتی در این کشور را به نمایش های بچه گانه تبدیل کرده اند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:چیزی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی نمانده است. طبق اعلام رسمی قرار است انتخابات ریاست‌جمهوری سال جاری در آمریکا، روز سه‌شنبه، ۳ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ۹۹) برگزار شود. طرفداران دو نامزد حزب دموکرات و جمهوری خواه از اکنون تبلیغات خود را برای فرد منتخب خود آغاز کرده اند.
اما در کنار برگزاری مناظرات میان دو نامزد حزب دموکرات و جمهوری خواه و معاونان آن‌ها که سمت و سوی انتخابات را مشخص خواهد کرد استفاده دونالد ترامپ و جو بایدن از شیوه‌های تبلیغاتی عجیب که در شبکه‌های اجتماعی برای به چالش کشیدن رقیب بکار می‌برند توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.
همین هفته گذشته بود که جو بایدن مگسی را که هنگام مناظره انتخاباتی معاونان دو کاندیدا روی سر مایک پنس، معاون ترامپ نشسته بود سوژه قرار داد و با انتشار پستی در توئیتر تلاش کرد تا رقیب خود را زیر سوال ببرد. بایدن در آن توئیت در حالی که یک مگس کش در دست داشت نوشته بود: «به این مگس ۵ دلار کمک کنید.»
تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!
بایدن همچنین در اینستاگرام فیلمی را از سخنرانی ترامپ برای طرفدارانش منتشر کرد که در آن ترامپ خطاب به هوادارانش می‌گفت: «تصور کنید رئیس جمهوری را که با سگ خود وارد کاخ سفید شود. بایدن در انتهای فیلم صدای سگ خود را قرار داده بود که به کاربر این پیام را منتقل می‌کرد که بایدن سخنان ترامپ را به سروصدا کردن سگ خود تشبیه کرده است.
 
 
 
 
Remaining Time -0:19
 
 
در مقابل ترامپ نیز تلاش کرد تا در این کارزار از بایدن عقب نماند. او با انتشار تصویری فوتوشاپی از بایدن در یک خانه سالمندان در اینستاگرام خود سعی کرد تا کهولت سن بایدن را مورد هجو قرار دهد. او همچنین در پایین عکس که عبارت «Biden For President» نوشته شده بود روی حرف P خط کشیده و واژه  Resident را در عکس باقی گذاشته بود.
تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!
ترامپ همچنین تبلیغی از خود را در اینستاگرام منتشر کرده بود که در آن یکی از طرفدارانش عبارت «Tump ۲۰۲۰» را روی تانکر یک نفتکش درج کرده بود.
تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!
گفتنی است؛ به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باز هم از این دست تبلیغات عجیب و نامتعارف از هر دو نامزد رقیب شاهد باشیم. در ادامه دو نمونه دیگر از تبلیغات دو کاندیدای اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در صفحات شبکه‌های اجتماعی شان را مشاهده می‌کنید.
تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!
تبدیل کارزار انتخاباتی آمریکا به نمایش های بچه گانه!ح
 
کد مطلب: 415499
مرجع : سايت خبری باشگاه خبرنگاران جوان