تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹
 

حمایت جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم از مواضع دکتر زاکانی

Share/Save/Bookmark
حمایت جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم از مواضع دکتر زاکانی
 
جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم ضمن تشکر و حمایت از مواضع دکتر علیرضا زاکانی نماینده مردم انقلابی قم در مجلس و کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از وی خواستند تا پایان رقابت‌ها در میدان حاضر باشند و‌ مانع بازی‌های زبانی و فرار مسببین وضع موجود از پاسخ‌گویی شوند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:جمعی از خانواده های شهدای مدافع حرم و دفاع مقدس قم ضمن تشکر و حمایت  از مواضع دکتر علیرضا زاکانی نماینده مردم انقلابی قم در مجلس و کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از وی خواستند تا پایان رقابت‌ها در میدان حاضر باشند و‌ مانع بازی‌های زبانی و فرار مسببین وضع موجود از پاسخ‌گویی شوند.
 
در این بیانیه آمده است: در ۸ سال گذشته، جز رانت‌خواران و اصحاب ارز ۴۲۰۰تومانی هیچ کس نبوده که سفره‌اش از گزند بی‌تدبیرهای دولت آقای روحانی و دولت‌مردانش در امان باشد و حالا انتظار عمومی و به ویژه خانوده های شهدا آن است که صحنه انتخابات صحنه پرسش از کاندیداهای همسو با جریان دولت و پاسخ‌گویی در پیشگاه مردم بزرگ ایران باشد . چرا که امروز برخی با بی تدبیری و بی عرضگی شان در عرصه مدیریت کلان در کشور، خون و راه و هدف شهدا در کشور را پایمال کردند.
 
این بیانیه می افزاید: امروز شاهد هستیم با همه همجه‌ها و‌ تخریب‌هایی که علیه دکتر علیرضا زاکانی در روزهای گذشته صورت پذیرفت تا پیش از مناظرات او را در اذهان عمومی تخریب و بی‌اثر کنند، او قاطعانه و شجاعانه و ایثارگرانه و بسیجی وار و با عمق بصیرت  در صحنه مناظرات ظاهر و زبان انقلاب وخانواده های شهدا و  ملت ایران شد تا حرف‌ها و زخم‌های دل ملت را به زبان آورد و‌ مسبیین وضع موجود را که با پررویی برای تداوم دولت سوم روحانی به میدان آمده‌اند، رسوا کند.
 
در ادامه این بیانیه آمده است: آنچه دکتر زاکانی به صورت علمی، دقیق و کارشناسی شده از کاندیداهای پوششی دولت، آقایان همتی و مهرعلیزاده، پرسیدند و اشکالاتی که بر عملکرد هشت ساله دولت روحانی و بانکداری «جناب» آقای همتی وارد کردند، دقیقاً نکات مورد نظر ما خانواده های شهدا و مردم  بود که سال‌ها برای بیان‌شان در چنین صحنه‌ای لحظه‌شماری می‌کردیم.
 
ای بیانیه در پایان آورده است: از این رو لازم می‌دانیم از ایشان که به عنوان یک رزمنده از زمان 8 سال دفاع مقدس تا کنون سنگر ولایت و انقلاب  را خالی نکرده و از جان و آبروی خود گذشته اند، صمیمانه و مخلصانه  تشکر نموده و درخواست کنیم تا پایان رقابت‌ها در میدان حاضر باشند و‌ مانع بازی‌های زبانی و فرار مسببین وضع موجود از پاسخ‌گویی شوند.

م
کد مطلب: 426379