تاریخ انتشار : شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲
 

مردم با حضور در انتخابات نظام را بیمه کردند

Share/Save/Bookmark
مردم با حضور در انتخابات نظام را بیمه کردند
 
دبیر مجمع ستادها و تشکل‌های مردمی حامی آیت‌الله رئیسی در استان مرکزی گفت: اصل تبریک مخصوص مردمی است که با شورآفرینی و حضور در پای صندوق‌های رأی نظام اسلامی و کشور عزیز ایران را بیمه کردند و بر اقتدار و امنیت آنان افزودند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ابوالفضل فخرالاسلام  ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در پای صندوق‌های رأی اظهار کرد: این حضور پرشور نشان از عمق نگرش و اندیشه مردم در دفاع از انقلاب اسلامی و پایداری جمهوری اسلامی دارد.
وی تصریح کرد: مردم انقلابی استان مرکزی همچون سایر استان‌های کشور از صبح جمعه تا 2 بامداد با حضور خود در صحنه به همه تبلیغات منفی و جنگ روانی که از سوی دشمنان به راه افتاده بود پاسخ کوبنده دادند و با مشارکت 50 درصدی در پای صندوق‌های رأی وفاداری و دل‌بستگی خود را بار دیگر به نظام اسلامی اعلام کردند.
دبیر مجمع ستادها و تشکل‌های مردمی حامی آیت‌الله رئیسی در استان مرکزی بیان کرد: مجمع ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی در استان مرکزی از همه مردم شریف استان تقدیر و تشکر دارد و در حقیقت اصل تبریک مخصوص مردمی است که با شورآفرینی و حضور در پای صندوق‌های رأی نظام اسلامی و کشور عزیز ایران را بیمه کردند و بر اقتدار و امنیت آنان افزودند.
فخرالاسلام گفت: این حضور در این مقطع که مردم با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم کرده بودند نشان از شکوه و عظمتی دارد که بارها این ملت در طول 43 سال گذشته از خود نشان دادند و این حضور و پیروزی را به ملت ایران و هم استانی‌های عزیز تبریک می‌گوییم و اعلام می‌کنیم که همیشه مردم پیروز انتخابات هستند.
وی افزود: از همه مردم شریف که پای صندوق‌های رأی رفتند و از همه عوامل برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی و شورای نگهبان، هیأت نظارت، عوامل نظامی، انتظامی و امنیتی و تک‌تک کسانی که در شورآفرینی مرم نقش داشتند، کمال تشکر را داریم و امیدواریم که این کار خیر آنها طبق فرمایش امام(ره) در کارنامه آخرت آنها ذخیره قرار گیرد.
سخنگوی شورای وحدت استان بیان کرد: با این حضور گسترده مردم و رأی قاطع آنها به جبهه انقلاب و ایجاد تغییر باعث شد که تفکر لیبرالیسم و غرب‌زدگی در کشور به سمت مدیریت جهادی و مدیریت انقلابی تغییر کند و همه ما امیدواریم این تغییر به نفع مردم باشد.
فخرالاسلام اظهار کرد: این روسیاهی برای استکبار و شبکه‌های معاند و بدخواهان داخلی بود که از چندین ماه قبل بر طبل عدم مشارکت کوبیدند، ملت انقلابی ایران به خاطر خون شهیدان به پای صندوق‌ها آمدند و به ندای رهبری و ولایت لبیک گفتند.
وی بیان داشت: تا قبل از اعلام رسمی آرای مردم از سوی وزارت کشور  اعلام پیروزی و برگزاری هر نوع جشن پیروزی ممنوع است.
 
کد مطلب: 427193