تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴
 
وزیر کشور خبر داد:

انتخاب استانداران شاید زمان ببرد، امّا بهترین انتخاب‌ها را انجام می‌دهیم

Share/Save/Bookmark
انتخاب استانداران شاید زمان ببرد، امّا بهترین انتخاب‌ها را انجام می‌دهیم
 
وزیر کشور درباره روند انتخاب استانداران گفت: این کار در مسیر انجام است و انجام خواهد شد و هماهنگی‌ها را انجام خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه مراسم معارفه سردار احمدی‌مقدم به عنوان رئیس جدید دانشگاه عالی دفاع ملی درباره روند انتخاب استانداران گفت: این کار در مسیر انجام است و انجام خواهد شد و هماهنگی‌ها را انجام خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشیم و با توجه به شرایط استان‌ها، موارد را با نمایندگان مجلس و معتمدین منطقه بررسی می‌کنیم و این کار امکان دارد که زمان ببرد ولی ارزش دارد تا بهترین‌ها را انتخاب کنیم و در زمان مقرر به هیات دولت ارجاع خواهد شد.
 
وی افزود: منع تردد به خاطر وضعیت بد کرونایی وضع شده و تا زمانی که آمار کاهش یابد، ادامه خواهد داشت؛ چون هنوز به وضعیت آرامش نرسیده‌ایم و تعداد فوتی‌ها قابل توجه است، تا وقتی وضع آرام‌تر بشود منع تردد هست. 
 
وزیر کشور گفت: با هماهنگی که انجام گرفته، کسانی که می‌خواهند واکسن بزنند جریمه نخواهند شد و می‌خواهیم که در فرصت نزدیک این منع برداشته شود. این منع برای بهبود وضعیت مردم است تا مشکل کرونا زودتر حل بشود.
 


م
کد مطلب: 433132