تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵
 

۱۴ دستور زاکانی برای رفع مشکلات منطقه ۱۴

Share/Save/Bookmark
۱۴ دستور زاکانی برای رفع مشکلات منطقه ۱۴
 
شهردار تهران در دومین سلسله بازدیدهای میدانی به عنوان پویش قرار خدمت به منطقه ۱۴ رفت و ۱۴ دستور مهم برای رفع مشکلات این منطقه صادر کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: دومین جلسه بازدید و نظارت ستادی علیرضا زاکانی، شهردار تهران از منطقه ۱۴ تهران با حضور جمعی از معاونان و مدیران شهرداری تهران، برگزار شد.

زاکانی این بازدیدها را به منظور نظارت بر فعالیت مدیران شهرداری، اطلاع از مشکلات شهروندان مناطق و همچنین رفع این مشکلات برای افزایش کیفیت زندگی در پایتخت، آغاز کرده است.

شهردار تهران در بازدید از منطقه ۱۴ که از ساعت ۵:۳۰ صبح امروز آغاز شد به پل ارتباطی بزرگراه امام علی(ع) به خاوران، سوله مدیریت بحران، پارکینگ شیوا و ... رفته و ۱۴ دستور مهم برای رفع مشکلات ساکنان این منطقه صادر کرده است.

نخستین دستور زاکانی مربوط به پل ارتباطی بزرگراه امام علی(ع) است، بنابر دستور او مقرر شده است که رفع معارض از مجموعه پل‌های روگذر امام علی (ع) - خاوران صورت گیرد و در اسرع وقت برای بهره‌برداری شهروندان آماده‌سازی شوند.

دومین دستور شهردار تهران برابر با احیاء، بهسازی و ایمن‌سازی ورزشگاه شهید سعیدی و مناسب‌سازی آن برای استفاده معلولان و جانبازان است.

زاکانی درباره پروژه زمین مانده مسجد آدینه که در مرحله گودبرداری به علت مشکل تأمین منابع مالی رها شده، دستور داد که اعتبار پروژه مسجد آدینه تأمین و هرچه سریع‌تر تکمیل شود.

چهارمین دستور شهردار تهران مربوط به تبدیل پارکینگ شیوا به پارکینگ طبقاتی است.  پارکینگ طبقاتی شیوا طرحی مشارکتی است که قرارداد آن به شکل نیمه‌کاره رها شده است.

زاکانی همچنین درباره تخصیص اعتبار برای پروژه دوربرگردان غیر همسطح بزرگراه بسیج در بودجه سال ۱۴۰۱،  تعیین تکلیف پروژه میدانگاه و پارکینگ امیرکبیر در اسرع وقت و تسریع در بهره‌برداری از این پروژه، تخصیص اعتبار پروژه تعریض بزرگراه بسیج به سمت جنوب از خیابان ائمه اطهار در بودجه سال ۱۴۰۱ هم دستوراتی صادر کرد.

مرمت، بهسازی و زیباسازی خیابان کرمان، تخصیص اعتبار پروژه تعریض خیابان قره یاضی در بودجه سال ۱۴۰۱، تأمین روشنایی بزرگراه امام علی(ع) محدوده بزرگراه محلاتی در اسرع وقت، تخصیص اعتبار احداث بوستان در خیابان نبی اکرم(ص) برای سال ۱۴۰۱، تخصیص اعتبار کف سازی، ایمن‌سازی و زیباسازی مسیل ابوذر در بودجه سال ۱۴۰۱ و تملک خانه شهید ابراهیم هادی و تبدیل آن به موزه دیگر دستورات شهردار تهران بود.

آخرین دستور شهردار تهران در بازدید از منطقه ۱۴ مربوط به تکمیل پروژه نیمه تمام پایگاه پشتیبانی (سوله) مدیریت بحران امام علی (ع) - محلاتی است.

م
کد مطلب: 435966