تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵
 

مسئولان تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی به‌کار گیرند

Share/Save/Bookmark
 
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، گفت: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پیش از ظهر دیروز طی سخنانی در جلسه این شورا با‌ اشاره به تشکیل بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ به فرمان امام خمینی(ره) ضمن تبریک هفته بسیج گفت: خداوند را برای این نعمت الهی شاکریم.
وی افزود: تشکیل بسیج از هوشیاری حضرت امام خمینی(ره) بود که باید قدر این نعمت را بدانیم و تلاش کنیم این روحیه را در خودمان حفظ، تقویت و به جوانان منتقل کنیم.

دبیر شورای نگهبان درباره فعالیت‌های بسیج، تصریح کرد: بسیج در همه عرصه‌های نظامی، خدماتی و جهادی حضور موفقی دارد و متعلق به همه اقشار مردم است که باید همیشه محفوظ بماند.

آیت‌الله جنتی افزود: خوشحالیم که بچه‌های انقلابی روحیه بسیجی دارند و هر جا اتفاقی مثل سیل و زلزله رخ دهد، در صحنه حضور دارند و به کمک مردم می‌آیند و این روحیه بسیجی است که همه را در صحنه حاضر می‌کند.

وی با بیان اینکه روحیه بسیجی یک روحیه اسلامی و انقلابی است که باید در همه عرصه‌ها و دستگاه‌ها همچون دولت، مجلس، قوه قضائیه، حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، مدارس حاکم شود، گفت: دانشجوی ما باید با روحیه بسیجی وارد میدان مسئولیت شود.
دبیر شورای نگهبان در بخش دیگر به مشکلات اقتصادی و معیشتی‌اشاره و با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی حاکم باشد همه مشکلات حل می‌شود، خاطرنشان کرد: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی به کار گیرند.

آیت‌الله جنتی افزود: این مردم که همه چیزشان را در راه اسلام و انقلاب فدا کرده‌اند و در همه صحنه‌های دفاع از اسلام و انقلاب حاضر بوده‌اند، باید مشکلاتشان برطرف شود.
وی یادآور شد: باید قدردان مردم باشیم و تا آنجا که می‌توانیم مشکلات اقتصادی را کم کنیم، نباید در این مملکت کسی پیدا شود که شب را گرسنه بخوابد.

دبیر شورای نگهبان در پایان گفت: ان‌شاءالله خداوند کمک کند تا با تاسی از امیرالمومنین علی(ع) به مردم، اسلام و انقلاب خدمت کنیم و خداوند این مملکت را حفظ و مسئولین را توفیق خدمات صادقانه عطا کند.

ش
کد مطلب: 437328