تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳
 

تذکر 34 نماینده به دولت درباره علت نصب دوربین‌های آژانس در مجتمع تسا

Share/Save/Bookmark
 
34 نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به رئیس جمهور خواستار توضیح درباره علت اجازه به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای نصب دوربین‌های جدید در مجتمع هسته‌ای تسا شدند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:   در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 22 دی ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی از سوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان و 65 نماینده دیگر در تذکر مشترک به وزیر بهداشت بر ضرورت مدیریت صحیح بازار دارو و رسیدگی به گرانی داروهای موردنیاز مردم تاکید کردند.

معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار و نیک شهر و 54 نماینده دیگر نیز در تذکر مشترک به وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت بازنگری بر دستورالعمل عدم پرداخت مازاد بر 24 ساعت حق‌التدریس هفتگی نیروهای حق‌التدریس تاکید کردند.

یعقوب رضایی نماینده مردم سلماس در تذکر به وزرای امور خارجه و کشور خواستار فعال کردن کارگروه مرزی ایران و ترکیه درباره بازارچه‌های مرزی شد.

سید سلمان ذاکر نماینده مردم ارومیه در تذکر به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار رسیدگی فوری به مسأله گرانی خودرو شد.

احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان و 29 نماینده دیگر در تذکر مشترک به رئیس جمهور خواستار توضیح درباره علت به‌کارگیری برخی مدیران ناکارآمد در دولت شدند؛ همچنین جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت و 21 نماینده دیگر نیز در تذکری مشابه به رئیس جمهور بر لزوم توجه بر تخصص افراد در انتصاب به پست‌های مدیریتی در دستگاه‌های اجرایی شدند.

مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران و 56 نماینده دیگر نیز در تذکر به وزرای صنعت، نفت و نیرو بر ضرورت توجه جدی به راهکارهای کاهش شدت مصرف انرژی در کشور تاکید کرد.

فاطمه رحمانی نماینده مردم مشهد و 31 نماینده دیگر نیز در تذکر به رئیس جمهور بر لزوم تلاش برای جبران خسارات عملکرد دولت گذشته با به‌کارگیری نیروهای شایسته تاکید کردند.

سید جلیل میرمحمدی میبدی نماینده مردم تفت و میبد و 33 نماینده دیگر نیز در تذکر به رئیس جمهور خواستار توضیح درباره علت اجازه دادن به آژانس بین‌المللی اتمی برای نصب دوربین‌های جدید در تاسیسات هسته‌ای تسا در کرج شدند.

ش
کد مطلب: 439135
مرجع : فارس