تاریخ انتشار : يکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶
 

رونمایی از «منتظر» در نمایشگاه کتاب/ «پسرک فلافل فروش» همچنان پرفروش است

Share/Save/Bookmark
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدرضا غفاری، یکی از دست‌اندرکاران غرفه انتشارات شهید ابراهیم هادی گفت: امسال در سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب ما هم در بخش مجازی و هم در بخش حضوری فعال هستیم و در هر ۲ بخش تمامی کتاب‌های انتشارات موجود است. وی با بیان اینکه برای بخش حضوری نمایشگاه ما به طور اختصاصی یک کتاب را رونمایی کردیم، افزود: کتاب «منتظر»، خاطرات شهید محمود رفیعی استاد دانشگاه علامه طباطبایی و جانباز ۹۰ درصد است که در نمایشگاه امسال رونمایی و با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

غفاری با اشاره به اینکه انتشارات شهید ابراهیم هادی در اواخر سال ۱۴۰۰ کتاب یاران ابراهیم را رونمایی کرد، ادامه داد: این اثر درباره چهل شهیدی است که پیرامون شهید ابراهیم هادی بودند و سبک زندگی و روش آن‌ها کاملاً مدل شهید هادی بود که در این دوره از نمایشگاه هم این کتاب مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی به استقبال از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امسال پس از ۲ سال تعطیلی استره کرد و افزود: با توجه به همزمانی نمایشگاه حضوری با بخش مجازی، از نمایشگاه و انتشارات ابراهیم هادی استقبال خوبی شده است. البته بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از بخش مجازی خرید کنند، اما برای انتشارات ما شرایط فروش حضوری در غرفه خیلی بهتر و بیشتر بوده است.

 مدیر روابط عمومی انتشارات شهید ابراهیم هادی با اشاره به پرفروش‌های این انتشارت در ایام برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب، خاطرنشان کرد: فروش کتاب‌های مربوط به شهید ابراهیم هادی و کتاب «پسرک فلافل فروش» شهید ذوالفقاری بیش‌ترین استقبال را داشته است. همچنین کتاب «منتظرم» که تنها چند روز از رونمایی  آن می‌گذرد، بدون اینکه تبلیغ خاصی شده باشد،‌‌ به عنوان کتاب پرفروش ما به شمار می‌رود.

ش
کد مطلب: 443461
مرجع : فارس