تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰
 

گزارش پدیده گردوغبار به صحن علنی مجلس ارائه می‌شود

Share/Save/Bookmark
 
رئیس مجلس شورای اسلامی از تهیه گزارشی در فراکسیون محیط زیست در خصوص پدیده گردوغبار در کشور خبر داد و گفت: این گزارش در اولین جلسه هفته کاری در صحن و کمیسیون ارائه می شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 3 خردادماه) مجلس با استناد به ماده 202 آئین نامه داخلی مجلس تذکری داد و گفت: باید در مجلس نسبت به آنچه در کشور اتفاق می افتد موضع گیری کرد، بر همین اساس جلسه گذشته در خصوص گرانی ها مطالبی مطرح شد.

وی افزود: در حال حاضر استان ها و جمعیت های بسیاری در کشور با پدیده گردوغبار مواجه هستند، در مجلس بررسی علمی و جامعی صورت نگرفته است که بدانیم چه موضعی باید بگیریم و آیا این پدیده منشأ داخلی یا خارجی دارد. آیا بیماری زا است.

نماینده مردم ملایر در مجلس عنوان کرد: بنابراین باید برای بررسی موضوع وقت گذاشته شود و از کنار آن به سادگی عبور نکند چرا که از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به جامعه آسیب زده است.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر، گفت: نکته و تذکر مهمی بود، البته در فراکسیون محیط زیست گزارشی آماده شده است که در اولین جلسه هفته کاری در صحن و کمیسیون ارائه می شود.

ش
کد مطلب: 443547
مرجع : فارس