تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸
 

تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی لازمه اجرای موفق تصمیمات است

Share/Save/Bookmark
تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی لازمه اجرای موفق تصمیمات است
 
معاون پارلمانی رئیس جمهورگفت: تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی لازمه اجرای موفق تصمیمات و اقدامات اجرایی است و در این راستا ضرورت دارد ضمن استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای و فضای مجازی، هم افزایی نیز وجود داشته باشد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفت گو کرد.

حسینی در این دیدار با تبریک و گرامیداشت سالروز تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) بر استمرار روحیه جهادی در عمران آبادانی روستاها و مناطق محروم تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: امروز با ایجاد و تقویت گروه های جهادی می توان روحیه حاکم بر جهاد سازندگی را در بین جوانان احیاء کرده و منشاء آثار و برکات فراوانی شد و در این راستا دولت و شخص رئیس جمهور اهتمام و توجه ویژه ای دارند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به تعامل مثبت و سازنده وزارت جهاد کشاورزی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی لازمه اجرای موفق تصمیمات و اقدامات اجرایی است و در این راستا ضرورت دارد ضمن استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای و فضای مجازی، هم افزایی نیز وجود داشته باشد.

حسینی افزود: جهاد کشاورزی در اجرای گام بلند مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها نقش مهمی دارد که با تبیین برنامه ها و اقناع ضمن نظارت و هماهنگی در اجرا حلاوت این طرح بزرگ اقتصادی را آشکار خواهد کرد.

معاون رئیس‌جمهور همچنین بر تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: در سایه تعامل و همکاری با نمایندگان خانه ملت و پاسخگویی به سوالات و روشنگری و پیگیری مطالبات مردمی فضای همدلی مطلوبی برای خدمت بیشتر فراهم می شود.

حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نیز در این دیدار با تجلیل از روحیه جهادی و انقلابی آیت الله رئیسی اظهار داشت: اقدامات و فعالیت های شبانه روزی رئیس جمهور قابل تقدیر است و برای غلبه بر مشکلات و هجمه های روز افزون بدخواهان و دشمنان لازم است همه اعضای کابینه و مجموعه مدیران ارشد دولت سیزدهم با چنین روحیه ای در میدان فعالیت و تبیین و اقناع افکار عمومی تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی با انتقاد از عدم اطلاع رسانی برنامه های خوب دولت گفت: یکی از انتظارات ما فعال شدن و تقویت جبهه رسانه‌ای دولت برای جهاد تبیین است و در این راه لازم است با بهره گیری از روش های هنرمندانه از پراکندگی کاری پرهیز شود.

حجت الاسلام ربانی همچنین بر ضرورت هماهنگی در دولت تاکید کرد و گفت: انسجام و هماهنگی و انتشار صدای واحد از بدنه دولت یک موضوع ضروری و حیاتی است.

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: از رئیس محترم جمهور انتظار داریم ضمن اعتماد به جوانان بر استفاده و انتقال تجربیات نیروهای انقلابی تاکید داشته باشند.

حجت الاسلام ربانی با تمجید از جهت گیری انقلابی دولت مردمی سیزدهم گفت: دولت در میان مردم است و کارهای بزرگی در دست انجام است   برکات این تحول باید برای مردم تبیین و آشکار شود.

کد مطلب: 444169