تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶
 

رژیم اشغالگر هزینه سنگینی پرداخت می کند/ مقاومت دست بسته نمی ماند

Share/Save/Bookmark
رژیم اشغالگر هزینه سنگینی پرداخت می کند/ مقاومت دست بسته نمی ماند
 
اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی درباره عواقب بازداشت «بسام السعدی» عضو ارشد این جنبش در اردوگاه جنین، تأکید کردند: مقاومت فلسطین در مقابل این اقدام سکوت نمی کند
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به نقل از المیادین، «خالد البطش» از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به یورش شامگاه دوشنبه نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه جنین و بازداشت «بسام السعدی» یکی دیگر از اعضای ارشد این جنبش هشدار داد: دشمن برای این اقدام هزینه سنگینی پرداخت خواهد کرد و ما عواقب هر گونه تعرض به جان بسام السعدی را متوجه رژیم اشغالگر می‌دانیم.
وی در ادامه افزود: همه گروه‌های فلسطینی همبستگی خود را با السعدی که الگوی فداکاری و جهاد است، اعلام کرده‌اند. گردان‌های قدس و همه شاخه‌های مقاومت فلسطین، در مقابل تجاوزات رژیم اشغالگر دست بسته باقی نخواهند ماند.
همچنین «خضر عدنان» از اعضای ارشد جنبش جهاد اسلامی در واکنش به بازداشت بسام السعدی به المیادین گفت: هر گونه تعرض به جان شیخ بسام السعدی با واکنش شدیدتر گروه‌های فلسطینی مواجه خواهد شد.
منابع فلسطینی شامگاه دوشنبه از وقوع درگیری‌های مسلحانه در اردوگاه جنین واقع در کرانه باختری در پی یورش نظامیان صهیونیست به این اردوگاه و یورش به خانه بسام السعدی و بازداشت او خبر دادند.
این منابع افزودند که بسام السعدی در درگیری با نظامیان صهیونیست مجروح شده و از وضعیت سلامت وی اطلاعاتی در دست نیست.
گردان‌های قدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پی یورش نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین و بازداشت بسام السعدی از آماده باش رزمندگان و یگان‌های رزمی خود خبر داد.
در بیانیه کوتاه گروهان‌های قدس آمده است: در پی یورش ناجوانمردانه به شیخ بسام السعدی و خانواده اش در جنین، ما در گردان‌های قدس آماده باش مبارزان و یگان‌های رزمی خود را اعلام می‌کنیم.
کد مطلب: 445047