تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰
 

حادثه‌ای جنایی که وحشت را به جان صهیونیست‌ها انداخت

Share/Save/Bookmark
حادثه‌ای جنایی که وحشت را به جان صهیونیست‌ها انداخت
 
وقوع یک حادثه جنایی در تل‌آویو، صهیونیست‌ها را که از بیم وقوع عملیات ضداسرائیلی در آماده باش قرار داشتند، به شکل هیستریکی دچار وحشت کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:روزنامه یسرائیل هیوم اعتراف کرد، درگیری پلیس با شماری از جنایتکاران اسرائیلی در تل‌آویو موجی از وحشت را در میان صهیونیست‌ها به وجود آورد.
با وجود آن که رسانه‌های عبری زبان به سرعت از جنایی بودن این حادثه سخن گفتند اما با این حال موجی از وحشت صهیونیست‌ها را که منتظر واکنش مقاومت نسبت به دستگیری یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی بودند به شدت به وحشت انداخت.
به گفته کارشناسان فلسطینی با توجه به اینکه منطقه ایزنکوت در تل‌آویو شاهد چند عملیات ضد صهیونیستی در گذشته بوده و اتفاقا مجری آن جنبش جهاد اسلامی مجری آن بود، وحشت صهیونیست‌ها را مضاعف کرده بود.
شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی هم دقیقا از واژه‌های رعب  و وحشت برای توصیف شرایط به وجود آمده در این حادثه استفاده کرده و در پایگاه اطلاع رسانی خود نوشت، دو راکب موتور سوار به سوی یک خودروی بنز آتش گشودند.
این حادثه شامگاه سه شنبه در منطقه دیزینکوف رخ داد و شنیده شدن صدای گلوله به شدت مردم را وحشت زده و مضطرب کرد.
این رسانه افزود: همچنان اطلاعات ضد و نقیضی در مورد دستگیری یا فرار راکبین موتور سوار منتشر می‌شود، برخی از دستگیری آنها سخن گفته و برخی نیز تاکید دارند که آنها پا به فرار گذاشتند.
یکی از شاهدان می‌گوید: به محض آن که اولین گلوله را شنیدیم حدود 100 نفر از رستوران‌های متعدد این منطقه به خارج از آن آمده و در حالی که فریاد می‌زدند،  به هر سمت و سو می‌دویدند.
او افزود: حتی رانندگان هم خودروهای خود را رها کرده و پا به فرار گذاشتند.
این رسانه عبری زبان هم تاکید کرد، در سایه دستگیری دیشب یکی از رهبران جهاد اسلامی در کرانه باختری سرویس‌های امنیتی در حال آماده باش قرار داشته و نگران اقدام تلافی جویانه هستند.
کد مطلب: 445069