تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۱
 

استمرار تخریب اقدامات جهادی مسئولان کشور توسط رسانه‌های اصلاح‌طلب

Share/Save/Bookmark
استمرار تخریب اقدامات جهادی مسئولان کشور توسط رسانه‌های اصلاح‌طلب
 
جبهه اصلاحات ماه گذشته در بیانیه‌ای بلند و بالا نوشته بود که میان دولت و ملت شکاف افتاده است و بایستی سرمایه اجتماعی بربادرفته را احیا کرد، این تشکیلات سیاسی و پرادعا در حالی دولت را متهم به دوری از جامعه کرده بود که با نگاهی فرادستی و از بالا به پایین اقدامات جهادی و مسئولیت‌پذیری در میدان را پوپولیسم می‌خواند!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با وجود فرونشستن سیلاب در بیش ۱۸ استان کشور همچنان ماجرا این بلای طبیعی سوژه خبری برخی روزنامه‌ها است. رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در پیامی از حضور سریع مسئولان و نیروهای امدادی برای کمک به سیل‌زدگان تشکر کردند.
 سید ابراهیم رئیسی نیز به فیروزکوه سفرکرده و به‌صورت مستقیم عملیات امداد و نجات را تحت نظر گرفت. نقل‌شده که رئیس‌جمهور گفته است که طاقت نداشتم اخبار را از دفترم دنبال کنم.
******************
پس از عملیات مشترک رسانه‌های اصلاح‌طلب در تخریب اقدامات جهادی مسئولان کشور و حضور میدانی روزنامه کیهان به تحلیل این موضوع پرداخته و نوشته: اصلاح‌طلبان به پیشنهاد یکی از فعالان این طیف برای ویزیت رایگان در نواحی اطراف شهر خندیده بودند؛ «به دکتر رضا خاتمی و دکتر شکوری‌راد پیشنهاد کردم یک روز به مناطق حاشیه شهر بروند و مریض‌ها را رایگان ویزیت کنند. خیلی‌ها به این پیشنهاد من خندیدند؛ درحالی‌که اگر به آنجا بروند با آدم‌های زیادی آشنا می‌شوند، عمق مشکلات و مناسبات را می‌توانند درک کنند.» با این مختصر که گویای منش اشرافی مدعیان اصلاحات است، عصبانیت آن‌ها از مدیریت جهادی در مناطق سیل‌زده، دیگربار به‌راحتی ادراک می‌شود. حضور و فعالیت میدانی مسئولان اجرایی در مناطق مختلف کشور که طی روزهای اخیر درگیر سیل شده‌اند، با مدیریت پشت میز و پیگیری تلفنی مدعیان اصلاحات در بحران‌ها تفاوت ماهیتی داشت و آن‌ها را برای تخریب مدیریت جهادی به خط کرد.
جبهه اصلاحات ماه گذشته در بیانیه‌ای بلند و بالا نوشته بود که میان دولت و ملت شکاف افتاده است و بایستی سرمایه اجتماعی بربادرفته را احیا کرد، این تشکیلات سیاسی و پرادعا در حالی دولت را متهم به دوری از جامعه کرده بود که با نگاهی فرادستی و از بالا به پایین اقدامات جهادی و مسئولیت‌پذیری در میدان را پوپولیسم می‌خواند! حال پس از سیل ویرانگر مردم حق‌دارند بپرسند که چرا این اقلیت سیاسی لیبرال مسلک که شب انتخابات کارناوال راه انداخته و خیابان‌ها را مسدود می‌کند حاضر نیست پای‌کار آمده و جوانان اصلاح‌طلب را برای کمک به مردم بسیج کند؟
روزنامه همشهری در سرمقاله خود به این سؤال مهم پاسخ داده و نوشته است: در جنگ روایت‌ها شلوار گلی را نمی‌شود سانسور کرد؛ حتی نمی‌شود تحلیل غلط ارائه کرد. پس باید چه کنند؟ روایت نادرست؛ تحریف واقعیت؛ زشت‌انگاری زیبایی‌ها و برعکس؛ برق انداختن نجاست. خاطرتان هست رهبری فرمودند جلاد را جای شهید نشانند؟ همان.
بگذریم. دشمن که دشمن است اما امان از بداخلاقی‌ها و لجاجت‌ها و حسادت‌های برخی داخلی‌ها. بصیرت انقلابی که هیچ؛ از کجا نیت‌سنج آوردند و با کدام حجت تهمت ریاکاری زدند؟ بگذریم؛ اما کاش مراقبت کنیم تا بی‌بهره در میدان مبارزه، خاک‌مال جنگ روایت‌ها نشویم.

 
کد مطلب: 445103