تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵
 

تسهیل کنترل حمل و نقل با نرم افزاری دانش بنیان

Share/Save/Bookmark
تسهیل کنترل حمل و نقل با نرم افزاری دانش بنیان
 
هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت شرایط را برای کنترل و نظارت بر نحوه حمل و نقل درون و برون شهری فراهم کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به گزارش معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مجید صادقی عضو هیئت مدیره شرکت توسعه ایده پایدار پاک با اشاره به این که هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت بهترین مسیر را برای ارسال بار مشخص می کند، گفت: هدف از طراحی نرم افزار جهت هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل و ترانزیت، انتخاب به صرفه ترین، امن ترین و بهترین مسیر برای جا به جایی است.
کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی
نرم افزار هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل این شرایط را فراهم می کند تا کارفرما بتواند کنترل و نظارت دقیقی نیز بر نحوه جا به جایی ها داشته و بهترین تصمیمات را در این خصوص اتخاذ کند.
از نرم افزار هوشمندسازی حمل و نقل می توان در تحویل بارهای درون شهری و پیک های رستوران ها نیز استفاده کرد تا خدمت رسانی بهتری از سوی مجموعه ها به شهروندان ارائه شود.
موقعیت یابی دقیق به وسیله نرم افزار و هدایت بر اساس ویژگی های نرم افزار از جمله ابزار دیگری است که در اختیار کارفرما قرار می گیرد.
صرفه اقتصادی استفاده از نرم افزار ایران ساخت
این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: نرم افزار هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل ایران ساخت یک پنجم نمونه های خارجی قیمت دارد و به همین علت سبب شده تا استفاده از آن با رغبت بیشتری صورت گیرد و صرفه جویی ارزی نیز در کشور رقم خورد.
طراحی نرم افزار هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل ایران ساخت 35 فرصت شغلی به صورت مستقیم و 100 فرصت شغلی به صورت غیرمستقیم ایجاد کرده است که این موفقیت با بهره گیری از دانش بومی صورت گرفته است.
 
کد مطلب: 445230