تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹
 
نقدی: حزب‌الله قویترین نیروی زمینی منطقه را در اختیار دارد

اغمای اسرائیل در فشار گازانبری ایران و حزب‌الله

Share/Save/Bookmark
اغمای اسرائیل در فشار گازانبری ایران و حزب‌الله
 
شکست اسرائیل به مثابه انفجاری است که هر چند نور آن فقط در منطقه غرب آسیا منعکس می‌شود، اما تخریبش دامان حامیان اسرائیل را خواهد گرفت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران اخیراً در بخشی از مصاحبه با یک وبسایت خبری در لبنان پیرامون حزب‌الله گفته است: مقاومت همواره به دشمن و حامیانش شکست را تحمیل کرده است.
به گزارش رسا،‌ وی می‌افزاید: ما امروز در مرحله‌ای قرار داریم که باید برای آزادسازی قدس، مسجد الاقصی و اخراج صهیونیست‌های اشغالگر از فلسطین، با کمک خداوند متعال به همراه مقاومت‌کنندگان آماده حرکت به سمت قدس شریف باشیم.
نقدی تصریح می‌کند:
"حزب‌الله و مقاومت اسلامی، امروز، در اوج عظمت و قدرت قرار دارند و نمی‌توان قدرت امروز مقاومت را با دهه‌های گذشته مقایسه کرد. حزب‌الله امروز قدرتمندترین نیروی زمینی در منطقه را در اختیار دارد که می‌تواند ارتش صهیونیستی را نابود کند."[rasanews.ir/0030ea]
****************************************************************

*سخن راهبردی سردار نقدی در حالی مطرح می‌شود که امروز صهیونیسمی در ذهن جهان و مردم منطقه شرق آسیا نقش بسته است که در مقابل هیچیک از اضلاع محور مقاومت تاب مقاومت ندارد.
نقشه‌های رژیم صهیونیستی نه در قضیه حمایت از تروریست‌های سوریه عملی شد، نه در حمله به خاک لبنان، نه در عملیات جوخه‌های ترور و نه در هماوردی با جهاد اسلامی و حماس در باریکه غزه. و این واقعیت صهیونیست‌هاست.
اما آنچه که گفته شد به مثابه نوک کوه یخ است و بخش اعظم و ناپیدا آنکه در هیچیک از این چالش‌های مقابل صهیونیست‌ها اما ایران اسلامی بعنوان قلب تپنده و پشتیبان محور مقاومت هنوز وارد رویارویی مستقیم نشده است...
با این فکت‌ها به نظر می‌رسد کابوس برای صهیونیست‌ها نه تنها پایانی ندارد بلکه هر روز گسترده‌تر می‌شود و اگر عقلانیت و خردی در ذهن حامیان فرامنطقه‌ای صهیونیزم باقی مانده باشد باید قبل از آنکه برای آنها نیز دیر بشود فکری برای انحلال اسرائیل بکنند.
شکست اسرائیل به مثابه انفجاری است که فقط نور آن در منطقه غرب آسیا منعکس می‌شود اما تخریبش دامان حامیان اسرائیل را خواهد گرفت.
انرژی متراکمی همانند یک بمب نوترونی غیر قابل دفاع در قلب آسیا و سرزمین‌های اسلامی برای اضمحلال اسرائیل شکل گرفته که انفجار آن حتمی است...
اسرائیل و حامیانش باید با این واقعیت کنار بیایند!
 
کد مطلب: 445786