تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸
 

25 درصد تخفیف در سامانه خرید از کتابفروشی‌ها

Share/Save/Bookmark
25 درصد تخفیف در سامانه خرید از کتابفروشی‌ها
 
بازدید و خرید از «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت ۲۴ ساعته و غیرحضوری است و به هر کُدملی که سیم‌کارت تلفن همراه به نام آن ثبت شده باشد، مبلغ یک ‌میلیون ریال یارانه کتاب تعلق می‌گیرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  «سامانه خرید از کتابفروشی» با عرضه بیش از ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نسخه کتاب از سوی کتابفروشی‌های عضو از پنجشنبه (بیست و ششم آبان‌ماه ۱۴۰۱) آغاز به کار کرده است.
بازدید و خرید از «سامانه خرید از کتابفروشی» به صورت ۲۴ ساعته و غیرحضوری است و به هر کُدملی که سیم‌کارت تلفن همراه به نام آن ثبت شده باشد، مبلغ یک ‌میلیون ریال یارانه کتاب تعلق می‌گیرد.
در این سامانه به خریداران تا سقف ۴۰۰ هزار تومان ۲۵ درصد تخفیف داده می‌شود و هر خریدار برای ۴۰۰ هزار تومان خرید کتاب، تنها مبلغ ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کند و خرید بیشتر از ۴۰۰ هزار تومان در سامانه نیز بدون یارانه نیز امکان پذیر است.
«سامانه خرید از کتابفروشی» با هدف گسترش ویترین کتابفروشی‌ها به صورت دائمی راه‌اندازی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ketab.ir کتاب‌های مورد نظر خود را در سامانه جست و جو و خریداری کنند.
خریداران برای هر بسته پستی از هر نقطه کشور صرفاً هشت هزار تومان هزینه پرداخت می‌کنند و مابقی تعرفه پستی نیز به‌عنوان یارانه ویژه درنظر گرفته شده که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران پرداخت می‌شود.
سی‌اُمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از ۲۱ آبان‌ماه آغاز شده و تا ۲۷ آبان‌ماه ۱۴۰۱ ادامه دارد.
کد مطلب: 447989