تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲
 

طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده در دستور کار مجلس

Share/Save/Bookmark
طرح الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده در دستور کار مجلس
 
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز به بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت می‌پردازند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی از لحظاتی قبل به ریاست عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، آغاز شد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در آغاز جلسه علنی مجلس تاکید کرد: از صبح جلسه مشترک مجلس با ریاست قوه قضاییه و معاونین دستگاه قضا برگزار شد که مشروح اخبار آن از سوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس اعلام خواهد شد.
بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح دوفوریتی الحاق یک ماده به قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بررسی گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی درمورد طرح اصلاح قانون تشکیلات وآیین دادرسی دیوان عدالت اداری و بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه همکاری اقتصادی و تجاری بین دولت‌های ساحلی خزر (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار جلسه علنی امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی قرار دارد.
بر اساس این گزارش، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح امروز جلسه غیرعلنی مشترکی را با مسئولان قوه قضاییه با حضور رییس قوه قضاییه و معاونین وی برگزار کردند. این جلسه مشترک در آستانه روز مجلس برگزار شد. قرار است در روز یکشنبه هفته آتی نیز نشست مشترک بین مجلس و دولت برگزار شود.
کد مطلب: 448047