تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸
 

مدافع حرمی که برای تفریح به سوریه رفته بود!

Share/Save/Bookmark
مدافع حرمی که برای تفریح به سوریه رفته بود!
 
وقتی از شهید مهدی موحدنیا می‌پرسند، در سوریه چه کار می‌کند، گفته بود: مسؤول تربیت بدنی فاطمیون شده‌ام، صبح تا شب کارم فقط بخور و بخوابه!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: همکار شهید مدافع حرم مهدی موحدنیا در روایتی به اخلاص این شهید اشاره می‌کند و می‌گوید: در فرودگاه دمشق او را دیدم، به او گفتم: مهدی‌جان چه خبرا؟ الآن کجا مشغولی؟
به من گفت: من را به یک‌ پادگان فرستاده‌اند و مسؤول تربیت‌بدنی فاطمیون شده‌ام، صبح تا شب تو پادگان هستیم و کارم فقط بخور و بخوابه!
به او گفتم: ولی ما خیلی کارمان بهتره و عملیاتی‌تر هستیم و کاش آنجا نمی‌رفتی و پیش ما می آمدی! مهدی سرش را انداخت پایین و چیزی نگفت!
بعد شهادتش فهمیدم مسئول اطلاعات عملیات لشکر فاطمیون بوده و آن روز برای اینکه ریا نشود، به من گفت که فلان‌جا کار می‌کنه و کارش بخور و بخوابه!
درباره این شهید بیش‌تر بدانید:
شهید مدافع حرم، مهدی موحدنیا، ششمین شهید مدافع حرم سبزوار است که در ۱۸فروردین‌ماه سال ۱۳۶۶ در این شهر به دنیا آمد. او در غروب ۲۷ آبان‌ماه سال ۱۳۹۶ همزمان با شب شهادت امام رضا (ع) در بوکمال سوریه به شهادت رسید. از این شهید مدافع حرم یک فرزند پسر به نام ابوالفضل به یادگار مانده است.
 
کد مطلب: 448112