تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷
 
آیت‌الله العظمی نوری همدانی:

توهین به مرجعیت دینی ملت‌‌ها را بیدارتر و در مقابله با استکبار مصمم‌تر می‌کند

Share/Save/Bookmark
توهین به مرجعیت دینی ملت‌‌ها را بیدارتر و در مقابله با استکبار مصمم‌تر می‌کند
 
یکی از مراجع تقلید شیعه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت رهبری و مرجعیت شیعه در بیانیه‌ای نوشت: حلقه نامبارک آمریکا و سعودی و رژیم صهیونیستی و نوکرانشان همچون فرانسه بدانند با توهین و جسارت راه به جایی نخواهند برد بلکه ملت‌‌ها را بیدارتر و در مقابله با استکبار آنها را مصمم‌تر می‌نماید.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:پیام آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت رهبری و مرجعیت شیعه به این شرح است:
بسم اللّه الرحمن الرحیم
با کمال تأسف در کشوری که ادعای آزادی و تمدن دارد بی‌شرمانه‌ترین اعمال را در طی این سال‌های اخیر انجام داده و پیوسته به باورهای پاک ملت‌ها توهین می‌کند و جسارت به مقدسات مسلمانان را در پیش گرفته است .
تردیدی نیست که اهانت‌های گذشته با ساحت نورانی و مقدس قرآن کریم و پیامبر اعظم (صلی اللّه علیه و آله) و اخیراً هم به جایگاه مرجعیت و رهبری شیعه با هدایت اربابان صهیونیستی‌شان بوده است.
اما این حلقه نامبارک آمریکا و سعودی و صهیونیستی و نوکرانشان همچون فرانسه بدانند که با توهین و جسارت کار به جایی نخواهند برد بلکه ملت‌‌ها را بیدارتر و در مقابله با استکبار آن‌ها مصمم‌تر می‌نماید.
اینجانب اهانت این مجله را محکوم نموده و از سازمان‌های بین‌المللی جهان اسلام می‌خواهم موضوع را به طور جدی پیگیری نمایند.
والسلام علیکم و رحمة اللّه و برکاته
حسین نوری همدانی
کد مطلب: 448767