تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹
 
خاطرات احمد خالدی؛ از کمیته انقلاب اسلامی تا دانشگاه علم و صنعت

کتاب «جولان جوانمرد» منتشر شد

Share/Save/Bookmark
کتاب «جولان جوانمرد» منتشر شد
 
کتاب «جولان جوانمرد»؛ خاطرات شفاهی احمد خالدی، از مدیران و مسئولان ارشد کشور به نویسندگی محمدعلی زمانیان و توسط انتشارات «راه یار» منتشر شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کتاب «جولان جوانمرد»؛ خاطرات شفاهی احمد خالدی، از مدیران و مسئولان ارشد کشور به نویسندگی محمدعلی زمانیان و توسط انتشارات «راه یار» منتشر شد.
معاون وزیر نفت، معاون وزیر بازرگانی، معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، گزینه پیشنهادی وزارت بازرگانی، مدیرکل دفتر وزارتی وزارت صنایع و وزارت بازرگانی، مدیرعامل مؤسسه سروش، معاون آیت‌الله مهدوی‌کنی در کمیته‌های انقلاب اسلامی، مدیرکل آموزش دانشگاه امام صادق(ع)، دوست نزدیک محمود احمدی‌نژاد از دوران تحصیل در دانشگاه علم‌وصنعت تا سال ۱۳۹۶ و عضو هیأت علمی همان دانشگاه، فقط عنوان سمت‌هایی است که در کنار نام مرحوم احمد خالدی به خط می‌شود.
موضوع کتاب تاریخ شفاهی زندگی احمد خالدی است ولی در بطن آن به سبب حضورش در مدیریت کلان و ارشد ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف از کمیته انقلاب اسلامی و وزارت بازرگانی تا وزارت نفت و دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، تاریخ شفاهی مقاطع مهم و حساس کشور هم مرور می‌شود.
«جولان جوانمرد» که تحقیق آن برعهده محمدعلی زمانیان و محمدمهدی رحیمی بوده و تدوین آن توسط محمدعلی زمانیان صورت گرفته است، در ۴۴۸ صفحه، شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۱۲۰ هزار تومان توسط انتشارات «راه یار» منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را علاوه بر کتابفروشی‌ها، از سایت یا صفحات مجازی ناشر به نشانی raheyarpub.ir تهیه کنند.
 
کد مطلب: 448969