تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵
 

انتشار رایگان نسخه الکترونیکی کتاب «نگاهی به نظریه انتظار»

Share/Save/Bookmark
انتشار رایگان نسخه الکترونیکی کتاب «نگاهی به نظریه انتظار»
 
نسخه الکترونیکی کتاب «نگاهی به نظریه‌ انتظار» همزمان با میلاد مبارک حضرت مهدی(عج) به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفت.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: به مناسبت نیمه شعبان، نسخه الکترونیکی کتاب «نگاهی به نظریه انتظار» رایگان شد.
کتاب نگاهی به نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای نخستین بار در سال ۱۳۹۸ توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
این‌ کتاب، شامل دسته‌بندی مطالب مربوط به انتظار فرج حضرت بقیةالله الاعظم (عج) است که در طول سال‌ها در بیانات رهبر معظم انقلاب مطرح شده است. در این کتاب سعی شده اهم مطالب مد نظر حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در رابطه با مقوله انتظار فرج، در قالب هشت فصل به خواننده عرضه شود.
در کتاب حاضر، مباحثی همچون بررسی نظریه انتظار فرج و ارتباط آن با فلسفه سیاسی شیعه امامیه و حکومت اسلامی، تبیین عدالت به عنوان شاخص اصلی مباحث مهدویت، شرایط تحقق فرج نهایی، وظایف منتظران فرج، ارتباط مسئله انتظار فرج و امر مهم تشکیل حکومت اسلامی از دیدگاه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مطرح شده است.
در آستانه ولادت حضرت قائم (عج)، نسخه الکترونیکی کتاب «نگاهی به نظریه انتظار» به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته و مخاطبان می‌توانند برای دریافت این کتاب، به سایت انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir مراجعه کنند.
 
کد مطلب: 449591