تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۸
 

وحشت رژیم صهیونیستی از رزمایش مقتدرانه حزب الله و شکایت به سازمان ملل!

Share/Save/Bookmark
وحشت رژیم صهیونیستی از رزمایش مقتدرانه حزب الله و شکایت به سازمان ملل!
 
رژیم متجاوز صهیونیستی به صورت رسمی در نامه ای اعتراضی به دبیرخانه سازمان ملل شکایت خود را از رزمایش مقتدرانه اخیر حزب الله لبنان ابراز داشت تا عمق وحشت اشغالگران از اقتدار مقاومت آشکار شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: رزمایش اخیر حزب الله لبنان که در آن «گردان رضوان» اقدام به تمرین اشغال شهرک های صهیونیستی در منطقه «الجلیل» کرده بود سبب ترس و نگرانی مقامات صهیونیستی شده است و حال خبرها از شکایت تل آویو به سازمان ملل از ترس تمرینات نیروهای حزب الله در جریان این مانور حکایت دارد.
تل آویو در نامه اعتراضی خود به سازمان ملل از شبیه سازی آزادسازی شهرک های اشغالی منطقه الجلیل به دست حزب الله ابراز نگرانی کرده است.
این در شرایطی است که از زمان برگزاری رزمایش روز یکشنبه گذشته توسط حزب الله، رسانه های صهیونیستی با پوشش ویژه این رویداد مقاومت اسلامی لبنان، از وجود یک سناریوی واقعی برای آزادسازی شهرک های الجلیل در داخل سرزمین های اشغالی خبر داده و افزودند جنگ آتی تل‌آویو با لبنان ممکن است این بار در داخل اراضی اشغالی به وقوع بپیوندد.
همزمان نشریه «یدیعوت اخرونوت» نیز در مقاله ای نوشت: رویارویی نظامی آتی میان اسرائیل و حزب الله به مانند آنچه پیشتر تجربه کرده ایم، نخواهد بود، چرا که پایان این نبرد تنها پس از تسلط نیروهای «گردان رضوان» حزب الله بر منطقه «الجلیل» از سوی «سید نصرالله» دبیرکل این حزب اعلان خواهد شد. 
این شکایت در حالی است که رژیم صهیونیستی اساساً بر اساس تجاوز و اشغالگری و ترور شکل گرفته و همچنان به اشغال سرزمین فلسطین و بخشهایی از کشورهای سوریه و لبنان ادامه داده و تجاوزاتش به سوریه هر از چند گاهی تکرار می‌شود، بدون اینکه سازمان ملل و دیگر مجامع بین المللی در برابر این تجاوزات موضعی بگیرند و یا خواستار توقف آن شوند.
 
کد مطلب: 450666