تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۴
 

آثار رهبری را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید

Share/Save/Bookmark
آثار رهبری را با ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنید
 
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌ الله خامنه‌ای به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر، تمامی آثار خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌‌الله خامنه‌ای به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دهه فجر، تمامی آثار خود را با ۲۰ درصد تخفیف ارائه می‌کند.
 علاوه بر این تخفیف، در طول ایام دهه‌ی فجر ۱۵ عنوان کتاب نیز با تخفیف ویژه‌ ۳۰ درصدی ارائه خواهد شد. عناوین این کتاب‌ها عبارتند از: متولد چهل و دو؛ خاطرات مرحوم حاج علی آقا شمقدری، جهاد تبیین در اندیشه‌ی حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای مجسمه؛ شب ظلمانی شاهنشاهی به روایت رهبر معظّم انقلاب، خون دلی که لعل شد، آقای ایرانشهر، رو به پایان، آزادی و استقلال، انقلاب اسلامی، شهروند تراز انقلاب اسلامی، پیامبر(ص)، اسلام ناب و اسلام آمریکایی، دشمن شناسی، روایتی کوتاه از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، برخی مفاهیم اساسی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و گفتارهایی در باب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی.
مخاطبان برای بهره‌مندی از این طرح فروش ویژه می‌توانند به پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir مراجعه کنند.
کد مطلب: 453054